Góry Stołowe. Ktoś wyrzucił muszle klozetowe w parku. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

i

Autor: www.facebook.com/PNGorStolowych/photos Góry Stołowe. Ktoś wyrzucił muszle klozetowe w parku. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Góry Stołowe. Ktoś wyrzucił muszle klozetowe w parku. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

2021-09-27 11:14

Władze Parku Narodowego Gór Stołowych udostępniły na swoim Facebooku zdjęcie, na którym znajdują się wyrzucone, zniszczone muszle klozetowe. Ktoś pozbył się ich celowo i wywiózł z premedytacją w tego typu miejsce. Straż parku prosi o kontakt świadków tego wybryku.

Pomysły niektórych mogą naprawdę zadziwiać. Ten, który pojawił się w Parku Narodowym Gór Stołowych wzbudza nawet odrazę. Ktoś postanowił zostawić w nim niepotrzebne już trzy muszle klozetowe. Oprócz nich znajduje się też tam wąż ogrodowy i stara skrzynka. Straż jest zdruzgotana tą sytuacją i prosi o jakiekolwiek informacje od świadków tego zdarzenia. 

To nie Marcel Duchamp

W 1917 r. Marcel Duchamp wniósł pisuar na galeryjne salony, wywołał zawieruchy i zapoczątkował nowe trendy w Świecie Sztuki. Park Narodowy Gór Stołowych podkreśla z lekką ironią, że jeśli ktoś chce wystawić raz jeszcze tego typu "dzieło", niech upewni się, że: 

  • nie jest to PARK NARODOWY;
  • pozostanie na miejscu, aby bronić i kuratorować wystawie;
  • przeprowadzi dogłębny masaż płatu czołowego, jak tylko taki pomysł przyjdzie mu do głowy

Komentarzy pod zdjęciem nie szczędzą też internauci:

"Chyba w każdej miejscowości jest odbiór śmieci " duże gabaryty". Po co wkładać wysiłek w upychanie fajansu do auta, spalanie benzyny i wyjmowanie porcelany z auta. ? Faktycznie płaty czołowe mózgu zostały uszkodzone";

"To niewiarygodne, że komuś chce sie wieźć to do lasu,zamiast postawić przy śmietniku. Karać,karać,karać!!!!";

"To chyba żart?" - czytamy. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl albo bezpośrednią wiadomość na facebook.com/eskawroclawnews.

Raport z Anteny 24.09
Źródło: Góry Stołowe. Ktoś wyrzucił muszle klozetowe w parku. Poszukiwani świadkowie zdarzenia