Pociąg PKP

i

Autor: PKP PLK Zdj. ilustracyjne

Gdzie jest tajemnicza nieznajoma? Trwają poszukiwania dziewczyny z pociągu!

2021-09-09 9:25

W ostatnich dniach internet obiegł nietypowy i chwytający za serce plakat. Młody mężczyzna podróżujący pociągiem z Przemyśla do Poznania poszukuje dziewczyny, którą poznał w przedziale. Ta wysiadła na stacji we Wrocławiu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pochodzi właśnie z okolic stolicy Dolnego Śląska. Autor ogłoszenia marzy o tym, aby ponownie ją spotkać.

Autor plakatu to zdecydowanie odważny romantyk. Szczegółowo opisał wszystkie fakty, które mogą przyczynić się do znalezienia tajemniczej nieznajomej z pociągu. Dziewczyna pochodzi z okolic Wrocławia, jechała na trasie Poznań - Przemyśl w wagonie nr 16 dnia 29 sierpnia br. Wielbiciel koniecznie chce się z nią spotkać, co mocno zaznacza na umieszczonym plakacie w internecie.  

Jak udało się ustalić lokalnej stacji TVP3 Wrocław, nieznajomym udało się wymienić tylko kilka zdań. Nie było to jednak łatwe, bo ciągle następowały jakieś przetasowania podróżnych. Szukana dziewczyna i jej koleżanka znalazły potem oddalone miejsca siedzące, dalsza rozmowa stała się więc niemożliwa. Panie wysiadły na stacji Wrocław Główny około godziny 21:00.

Poszukiwana dziewczyna miała jednocześnie jasne i ciemne dłonie. Prawdopodobnie to przebarwienia związane z bielactwem. Była młoda i miała ok. 170 cm wzrostu, związane włosy. Chłopak ma jej coś do oddania - nie wiadomo jednak co konkretnie. 

Liczymy w moc internetu i wierzymy, że dziewczyna się odnajdzie!

Raport z anteny 8.09, godz.10

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Gdzie jest tajemnicza nieznajoma? Trwają poszukiwania dziewczyny z pociągu!