Cykl imprez w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu. W programie m.in. Fashion Meeting, Festiwal Słodko Gorzko i Dzika Uczta

i

Autor: www.facebook.com/fashionmeetingpl/photos Cykl imprez w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu. W programie m.in. Fashion Meeting, Festiwal Słodko Gorzko i Dzika Uczta

Cykl imprez w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu. W programie m.in. Fashion Meeting, Festiwal Słodko Gorzko i Dzika Uczta

2021-10-20 11:30

23 i 24 października w Zajezdni Dąbie - CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja festiwalu #KupujŚwiadomie, którego częścią będą między innymi: 29. edycja Targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting, Festiwal Słodko Gorzko czy Dzika Uczta - Najedz się do syta. Co jeszcze znajdziemy podczas tego wydarzenia? Jakie atrakcje zostały przewidziane? Sprawdźcie poniżej.

#KupujŚwiadomie to cykl imprez, które odbędą się już w najbliższy weekend - 23 i 24 października w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu. Celem wydarzenia jest przedstawienie kupującym problemu, jakim jest przeznaczenie pieniędzy na niepotrzebne produkty i usługi. Tutaj pojawią się artykuły wyselekcjonowane, dobrej jakości i oryginalne, w które - po dobrym przemyśleniu ich zakupu - warto się zaopatrzyć. Co znajdziemy na #KupujSwiadomie? Będą to m.in: modne ubrania autorskie od polskich projektantów, nietuzinkowe rośliny oraz dodatki, wegańskie kosmetyki czy przepyszne ciasta.  

Fashion Meeting - targi mody autorskiej i wzornictwa

23 i 24 października w godz. 11:00 - 18:00 w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu pojawi się Fashion Meeting - targi mody autorskiej i wzornictwa. Od wielu lat cieszą się one uznaniem i zainteresowaniem nie tylko Wrocławian, ale także osób z Dolnego Śląska. To właśnie podczas tych targów można spotkać, przymierzyć i kupić najoryginalniejsze, najmodniejsze i unikalne ubrania oraz dodatki. Rodzimi projektanci przygotowali najnowsze kolekcje. Podczas targów nie zabraknie także odzieży, dodatków czy innych elementów garderoby dla najmłodszych. 

Zielono Mi - miejska dżungla w Twoim domu

23-24 października w godz. 11:00-18:00 w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu będziemy mogli zobaczyć Zielono Mi. Trendy dotyczące wystroju wnętrz już od kilku sezonów stawiają na naturę i wszystko, co z nią związane. Liście, rośliny, oryginalne printy florystyczne potrafią rewelacyjnie zmienić i ożywić nasze wnętrze. Zielony trend jest obecnie jednym z najpopularniejszych w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że zieleń uspokaja, a także relaksuje, dlatego tym bardziej warto się zaopatrzyć w oryginalną monsterę, liście bananowca czy palmę. 

Targi dla prawdziwych łasuchów – Słodko Gorzko

23-24 października w godz. 11:00-18:00 w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu odbędą się targi dla prawdziwych łasuchów - Słodko Gorzko. Okazuje się, że słodycze mogą być zdrowe i właśnie tutaj będzie można się o tym przekonać! Rzemieślnicze manufaktury to znak rozpoznawczy tych słodkich produktów Pojawią się czekolady, ciasta, ciasteczka i świeżo palona kawa. 

Natural Beauty - targi kosmetyków naturalnych i wegańskich

23-24 października w godz. 11:00-18:00 w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu pojawią się targi kosmetyków naturalnych i wegańskich Natural Beauty. Ekologiczne kremy, mydła, balsamy, środki gospodarstwa domowego oraz naturalne świece - to właśnie te produkty będzie można tutaj znaleźć. To kosmetyczne wydarzenie wpisuje się w globalny trend propagujący stosowanie w pielęgnacji i życiu codziennym kosmetyków i produktów pochodzenia naturalnego. Na odwiedzających będą czekały stoiska wypełnione po brzegi, powstałymi z roślin i minerałów kremami, balsamami, mydłami i sojowymi świecami, stanowiącymi zdrowszą alternatywę dla tradycyjnych produktów obecnych na rynku.

Dzika Uczta - Najedz się do syta! 

W Czasoprzestrzeni nie zabraknie też pysznego jedzenia. Dzika Uczta - Najedz się do syta to prawdziwa uczta dla wszystkich smakoszy i koneserów niebanalnych dań. Nie zabraknie klasycznego street foodu, frytek belgijskich, ostrego padthai czy sajgonek. Pojawią się przeróżne potrawy z najdalszych zakątków świata. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY. 

Kiedy?

23-24 października w godz. 11:00-18:00

Gdzie?

Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj. 

Super Raport 19.10 (Goście: prof. Leszek Balcerowicz - FOR oraz dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene - politolog, UW) Sedno Sprawy: Anna Michalska
Źródło: Cykl imprez w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu. W programie m.in. Fashion Meeting, Festiwal Słodko Gorzko i Dzika Uczta