Wyniki Eurojackpot

i

Autor: Totalizator Sportowy Wyniki Eurojackpot

Była szóstka w Lotto, teraz Eurojackpot! W tym punkcie w Bogatyni można zbić fortunę

2023-02-02 12:11

Styczeń dla mieszkańców Dolnego Śląska był szczególnie szczęśliwy. Ostatnio we Wrocławiu padła wygrana w Lotto, a teraz w Bogatyni udało się zgarnąć ponad milion złotych w Eurojackpot. Co ciekawe, nie jest to pierwsza wygrana w Bogatyni w tym roku - poprzednia padła w... dokładnie tym samym punkcie!

Bogatynia staje się miastem, jak sama nazwa wskazuje, bogatych ludzi. Taką tezę można rozszerzyć nawet na cały Dolny Śląsk, bowiem w samym styczniu 2023 roku w województwie padły już aż trzy wygrane w Lotto. Wychodzi na to, że gracz z Bogatyni chciał pójść jeszcze krok dalej, bowiem on z kolei wygrał w Eurojackpot.

Eurojackpot - nagroda główna wynosiła 107 milionów euro

W Bogatyni nie udało się trafić wszystkich liczb, ale wygrana III stopnia z pewnością nikogo nie martwi. Gracz dostał za nią bowiem aż 1 014 452,80 zł i była to najwyższa wygrana w całej Polsce. Nagroda główna powędrowała jednak do Niemiec. Wynosiła ona zawrotne 107 milionów Euro.

Szczęśliwy punkt w Bogatyni

Co ciekawe, wygrana padła w dokładnie tym samym miejscu, w którym zaledwie niecałe cztery tygodnie wcześniej padła "szóstka" w Lotto. Wówczas mieszkaniec cieszył się z 2 056 836,90 zł. Gdzie znajduje się szczęśliwy punkt? Jest to Żabka przy al. Żytawskiej 29. 

Dolny Śląsk to województwo zwycięzców 

Wygrana w Eurojackpot była już czwartą dużą wygraną pieniężną na terenie Dolnego Śląska w samym styczniu. Poprzednie padły 7 stycznia 2023 roku, kiedy zwycięzców było dwóch. Gracze z Wrocławia oraz z Bogatyni otrzymali po 2 056 836,90 zł. 25 stycznia, również we Wrocławiu, ktoś wygrał z kolei 2 752 560,30 zł.

Źródło: Była szóstka w Lotto, teraz Eurojackpot! W tym punkcie w Bogatyni można zbić fortunę