Auto Stop Race rusza pełną parą! Dokąd tym razem? jak się zapisać?

i

Autor: autostoprace.pl Auto Stop Race rusza pełną parą! Dokąd tym razem? jak się zapisać?

Auto Stop Race rusza pełną parą! Dokąd tym razem? jak się zapisać?

2022-03-23 11:15

Auto Stop Race to wyścig, w którym uczestnicy muszą dotrzeć do wybranego miasta w Europie. Jednak nie jest to takie proste - muszą poruszać się wyłącznie autostopem. W wyścigu co roku udział bierze ponad 1000 osób i podróżują w parach. W tym roku stacją docelową jest region Lazio we Włoszech. Nadal można się zapisywać. Sprawdźcie poniżej szczegóły.

Auto Stop Race, z pewnością znany szerzej wśród podróżników i studentów, organizowany przez Klub Podróżników BIT Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w tym roku rusza pełną parą. Uczestnicy XIII już edycji wyścigu, będą mieli za zadanie dotrzeć do malowniczego regionu Lazio, znajdującego się we Włoszech. W tym celu będą mogli korzystać wyłącznie z podróży autostopem. Ilość miejsc jest ograniczona. W przygodzie życia udział może wziąć jedynie 1000 osób, które podróżują w parach. Na miejscu czeka ich masa atrakcji, takie jak: koncerty, zabawy i imprezy tematyczne. W ostatni dzień odbywa się wielki finał wyścigu, na którym wręczane są nagrody dla pary, która najszybciej dotarła na miejsce.

Na uwadze warto mieć to, że Auto Stop Race jest największym tego typu wydarzeniem w Europie. Projekt skierowany jest do studentów i ma zachęcić do aktywnego spędzania czasu, pasji podróżniczej, a także radzenia sobie w nietypowych sytuacjach. 

Auto Stop Race 2022. Najważniejsze informacje: zapisy, kto może wziąć udział, ile trwa

Nadal są miejsca w wyścigu. W skład teamu mogącego wziąć udział w wyścigu muszą wchodzić 2 pełnoletnie osoby poniżej 28 roku życia, z których przynajmniej jedna musi posiadać status studenta. Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów i opłaty możecie znaleźć TUTAJ.

Auto Stop Race stratuje 30 kwietnia o godz. 9:00 spod kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Trwa do 6 maja. Powrót z Włoch jest prywatną sprawą każdego z uczestników. Jest jednak możliwość skorzystania z transportu powrotnego organizowanego przez zewnętrzną firmę.

Posłuchaj więcej o Auto Stop Race w rozmowie Krzyśka Staszkiewicza z Gabi z Teamu ASR:

Sprawdźcie poniżej, jak wyglądały poprzednie edycje wyścigu:

Jeżeli nadal macie wątpliwości, czy się zapisać - wpadajcie na stronę i Facebooka organizatorów po więcej szczegółów.

autostoprace.pl

www.facebook.com/autostoprace

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Auto Stop Race rusza pełną parą! Dokąd tym razem? Jak się zapisać? [POSŁUCHAJ]