Dawid Kubacki

i

Autor: AKPA Dawid Kubacki

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu. Jej stan jest ciężki!

2023-03-20 16:01

Dawid Kubacki nie wystartował w niedzielnym konkursie w Vikersund z uwagi na sprawy rodzinne. Teraz dowiadujemy się, że jego ukochana żona Marta Kubacka trafiła do szpitala. Co się stało? Skoczek nie ma dobrych wieści dla swoich fanów.

Dlaczego Dawid Kubacki nie skakał w niedzielę w Vikersund? To pytanie zadawał sobie niejeden fan skoków narciarskich, jak i sportowca. Przyczyną były sprawy rodzinne, jednak dopiero w poniedziałek skoczek zdecydował się wyznać co tak naprawdę się stało. Jak wynika z informacji, które Dawid Kubacki przekazał na swoim Instagramie, okazuje się że jego ukochana żona Marta trafiła do szpitala. Polski skoczek narciarski opublikował zdjęcie żony z ich wspólnymi córkami - Zuzanną i Mają, pod którym napisał, że matka jego dzieci walczy o życie. Co się stało? Dlaczego żona Dawida Kubackiego wylądowała w szpitalu? Fani są zaniepokojeni i mocno zasmuceni!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Żona Dawida Kubackiego w szpitalu

Dawid Kubacki przekazał za pośrednictwem swojego Instagrama smutną wiadomość. Jego żona Marta wylądowała w szpitalu i walczy o życie, co wynika z jego wpisu:

- Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze - czytamy na profilu Dawida Kubackiego.

Pobyt żony Dawida Kubackiego w szpitalu jest poważny. Kobieta walczy o życie, a przyczyną jej złego samopoczucia są problemy kardiologiczne. Skoczek może liczyć na wsparcie fanów, którzy mocno wspierają go w komentarzach.

Sonda
Czy starasz się dbać o swoje zdrowie i regularnie robisz badania?
Listen on Spreaker.