Tomasz Hajto

i

Autor: AKPA

SPORTOWIEC

Tomasz Hajto - walka, mma, wiek, majątek, wzrost, żona, dzieci, Instagram

2023-09-27 11:49

Polski piłkarz komentator sportowy, trener piłkarski, a w latach 1996-2005 reprezentant Polski. Tomasz Hajto to popularny zawodnik, którego fani piłki nożnej bardzo dobrze znają z boiska. Ile ma lat? Czym się obecnie zajmuje? Okazuje się, że piłkarz spróbował jakiś czas temu swoich sił w MMA.

Spis treści

  1. Tomasz Hajto - wiek, wzrost
  2. Tomasz Hajto - żona, dzieci
  3. Tomasz Hajto - majątek
  4. Tomasz Hajto - MMA
  5. Tomasz Hajto - Instagram

Tomasz Hajto - walka, mma, wiek, majątek, wzrost, żona, dzieci, Instagram: takie frazy są poszukiwane przez internautów w sieci. Tomasz Hajto to postać, która poprawia humor i kojarzona jest nie tylko z piłką nożną i słynnymi cytatami. Sportowiec rozpoczynał karierę piłkarską w MKS Halniak Maków Podhalański. Następnie grał w Góralu Żywiec, w Hutniku Kraków, a w sezonie 1993/94 w Górniku Zabrze. Hajto jest też byłym reprezentantem Polski, a w koszulce z orłem na piersi wybiegł na boisko 62 razy w latach 1996-2005. Oprócz tego mężczyzna wiele razy wychodził na boisko jako trener. Gdy zakończył karierę, zaczął pojawiać się w telewizji w roli eksperta, komentatora i reportera Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Tomasz Hajto był także komentatorem meczów Bundesligi w Eurosporcie 2 i nleżał do polsatowskiej ekipy relacjonującej Euro 2008 oraz Euro 2016.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Tomasz Hajto - wiek, wzrost

Ile lat ma Tomasz Hajto? Sportowiec urodził się 16 października 1972 w Makowie Podhalańskim. Jak łatwo można obliczyć ma 50 lat. Internautów ciekawi także to, ile wzrostu ma Tomasz Hajto. Okazuje się, że mężczyzna mierzy 189 cm wzrostu.

Tomasz Hajto - żona, dzieci

Czy Tomasz Hajto ma żonę i dzieci? Żoną sportowca jest lekkoatletka Renata Sosin, specjalizująca się w biegu na 400 metrów, mistrzyni i reprezentantka Polski. Tomasz Hajto ma dwójkę dzieci - syna Mateusza i córkę Wiktorię.

Tomasz Hajto - majątek

Ile zarabia Tomasz Hajto? Jaki jest jego majątek? Zarobki osób publicznych interesują wiele osób. Oczywiście jest to sprawa prywatna, dlatego nie wiemy dokładnie jaki majątek ma Tomasz Hajto. Możemy domyślać się tylko, że nie jest to mała kwota. W jednym z wywiadów mężczyzna zdradził, że aby normalnie żyć trzeba miesięcznie mieć ze 40 tysięcy złotych.

Tomasz Hajto - MMA

Tomasz Hajto został zawodnikiem nowo powstałej federacji Clout MMA. Na pierwszej gali 5 sierpnia zawalczył w oktagonie ze Zbigniewem Bartmanem i to starcie przegrał. Peszko - który jest twarzą frak-fightowej federacji, nie chcąc zdradzać wszystkich szczegółów, wyznał przed sierpniową galą, że Tomasz Hajto za walkę z Bartmanem otrzyma około 400 tys. zł. Wynik

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej zmodyfikowany Polak miał kiedyś rogi. Dziś jego ciało zdobią tatuaże, skaryfikacje i implanty

Tomasz Hajto - Instagram

Tomasz Hajto jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Oficjalny nick Tomasza Hajto na Instagramie to @tomaszhajto7.

Sonda
Czy Tomasz Hajto powinien wrócić na ławkę trenerską?