Prime MMA 4 - STREAM ZA DARMO. Gdzie oglądać Prime MMA 4  w sobotę 26.11 za free?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Prime MMA 4 - STREAM ZA DARMO. Gdzie oglądać Prime MMA 4 w sobotę 26.11 za free?

Prime MMA 4 - STREAM ZA DARMO. Gdzie oglądać Prime MMA 4 w sobotę 26.11 za free?

2022-11-26 17:20

W sobotę 26 listopada odbędzie się gala Prime MMA 4. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane gwiazdy internetu, muzyki, ale także sportowi zawodnicy. Gdzie obejrzeć Prime MMA 4 za darmo? Czy jest dostępna bezpłatna transmisja walk? Sprawdźcie szczegóły.

Prime MMA 4 - free stream. Gdzie obejrzeć walki 26.11.2022? Czy jest dostępna transmisja PPV za darmo online? Już w sobotę 26 listopada w Szczecinie odbędzie się Prime MMA 4. Największymi gwiazdami najbliższego wydarzenia będą włodarz Kasjusz Życiński i jego przeciwnik raper Popek, a także Zusje i Esmeralda Godlewska. Oprócz nich na ringu, zobaczymy także kolejne znane twarze w tym najpopularniejszego gwiazdora od hitów taki jak Wyglądasz idealnie, czy Kiss Me Baby - Skolima. Bokserskie rękawice nałoży także Stifler z Warsaw Shore, youtuber Kamerzysta, a także dwie zawodowe fighterki - Anna Andrzejewska i Ewa Piątkowska. Gdzie obejrzeć Prime MMA 4? Czy dostępna jest transmisja za darmo?

Szybkie Pytania - Michał Szczygieł

Prime MMA 4 darmowy stream

Gdzie za darmo obejrzeć Prime MMA 4? Bezpłatny stream Prime MMA 4 nie jest dostępny. Galę legalnie można obejrzeć jedynie poprzez zakup PPV. Jeśli chcemy obejrzeć Prime MMA 4 za darmo, mamy taką możliwość na YouTube federacji, gdzie będą udostępnione za free pierwsze dwie walki.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 4 - KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Prime MMA 4?

Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?