Prime MMA 4 - GODZINA. O której godzinie jest Prime MMA 26.11.2022?

i

Autor: instagram.com/@primemma.pl Prime MMA 4 - GODZINA. O której godzinie jest Prime MMA 26.11.2022?

Prime MMA 4 - GODZINA. O której godzinie jest Prime MMA 26.11.2022?

2022-11-26 17:10

Czwarta odsłona gali Prime MMA zbliża się wielkimi krokami. Podczas jej trwania w oktagonie zobaczymy internetowych celebrytów, a także sportowców. Oprócz tego po raz kolejny pojawi się tam ulubieniec polskich słuchaczy - Skolim, który zmierzy się twarzą w twarz z Księciuniem. O której godzinie jest Prime MMA 4? Sprawdź godzinę, by nie przegapić sobotniego wydarzenia.

Prime MMA 4 już w sobotę 26 listopada, dlatego nic dziwnego, że fani federacji i mieszanych sztuk walki, próbują znaleźć szczegółowe informacje w sieci na ten temat. Organizatorzy Prime MMA nie spoczywają na laurach i organizują kolejne wydarzenie z przytupem. Tym razem Prime MMA 4 odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie, a karta walk robi na wszystkich ogromne wrażenie. Nie dość, że w oktagonie zobaczymy Esmeraldę Godlewską i Zusje, to jeszcze zmierzą się ze sobą dwie profesjonalistki - Anna Andrzejewska i Ewa Piątkowska. W walce wieczoru zobaczymy Don Kasjo i Popka, natomiast ulubieniec publiczności Bagietka zmierzy się z Kamerzystą w drugim co-main evencie. O której godzinie jest Prime MMA 4? Tego nie można przegapić!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA 4 - GODZINA

O której godzinie jest Prime MMA 4? Już w sobotę 26 listopada 2022 roku w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się kolejna edycja Prime MMA. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Kibice zgromadzeni przed telewizorami, komputerami, jak i stacjonarnie w Netto Arenie, obejrzą aż dziesięć pasjonujących pojedynków w różnych formułach walki.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 4 - KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Prime MMA 4?

Sonda
Czy Skolim wygra w Prime MMA 4?