Prime MMA 4 - PPV CENA. Ile kosztuje ppv? Gdzie kupić transmisję online?

i

Autor: instagram.com/@primemma.pl Prime MMA 4 - PPV CENA. Ile kosztuje ppv? Gdzie kupić transmisję online?

Prime MMA 4 - PPV CENA. Ile kosztuje ppv? Gdzie kupić transmisję online?

2022-11-26 14:02

Już w sobotę 26 listopada, odbędzie się czwarta gala Prime MMA. Aby ją obejrzeć należy wykupić dostęp do transmisji online. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 4 i gdzie ją kupić? Czy można znaleźć bezpłatną transmisję w internecie? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Prime MMA 4 - PPV CENA, GDZIE KUPIĆ
  2. Prime MMA 4 - transmisja ZA DARMO

PPV Prime MMA 4 - jaka jest cena? Gdzie wykupić dostęp do transmisji online? Organizatorzy Prime MMA nie zwalniają tempa i organizują czwartą galę w 2022 roku. Już w sobotę 26 listopada w Szczecinie, odbędzie się Prime MMA 4. W oktagonie zobaczymy między innymi włodarza federacji Prime - Kasjusza Życińskiego, którego przeciwnikiem w main evencie będzie raper Popek. W co-main evencie zobaczymy natomiast dwie kobiety. Będzie to Kamila 'Zusje' Smogulecka i Monika 'Esmeralda' Godlewska. Poza tymi zestawieniami, fani federacji Prime MMA, zobaczą w oktagonie także Skolima, Stiflera, Kamerzystę, czy też Bagietę.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 4 - KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Prime MMA 4?

Szybkie Pytania - Skolim

Prime MMA 4 - PPV CENA, GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić PPV Prime MMA 4? Transmisję PPV Prime MMA 4 można zakupić w dwóch wariantach na stronie primemma.tv po zalogowaniu się. Wersja Basic kosztuje 34,99 zł, natomiast wersja Premium 39,99. Pierwsze dwie walki Prime MMA 4 będzie można obejrzeć za darmo na YouTube federacji.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 4 - GODZINA. O której godzinie jest Prime MMA 26.11.2022?

Prime MMA 4 - transmisja ZA DARMO

Czy jest Prime MMA 4 za darmo? Gdzie szukać bezpłatnego streama? Prime MMA 4 jest dostępne legalnie wyłącznie poprzez zakup transmisji PPV. Jeśli chcemy obejrzeć galę za darmo, mamy taką możliwość na YouTube federacji, gdzie będą udostępnione za free pierwsze dwie walki.

Sonda
Czy Skolim wygra w Prime MMA 4?