prime mma

i

Autor: screen z Instagram/@primemma.pl

Prime MMA 3 - stream ZA DARMO. Gdzie oglądać za free?

2022-10-01 19:57

W sobotę 1 października odbędzie się gala Prime MMA 3. W oktagonie zobaczymy między innymi gwiazdy internetu, jak i muzyki. Ku zaskoczeniu wszystkich, odbędzie się także walka w budce telefonicznej, na którą nie ma co ukrywać - czeka wiele osób. Gdzie obejrzeć Prime MMA 3 za darmo? Czy da się ominąć płatny dostęp PPV? Sprawdźcie szczegóły.

Prime MMA 3 - free stream. Gdzie oglądać Prime MMA 3 za darmo? W ostatnim czasie wiele osób poszukuje dostępu do bezpłatnej transmisji gali. Już w sobotę 1 października w Radomskim Centrum Sportu, odbędzie się trzecia odsłona gali Prime MMA, której włodarzem jest Kasjusz Życiński. Największymi gwiazdami najbliższej gali będą Paulina Hornik i Martyna Pysia Zbirańska, których pojedynek zapisał się jako main event. Widzowie nie mogą doczekać się także pojedynku niskorosłych Big Jacka i Janka, a także starcia w budce telefonicznej. W tym nietypowym miejscu zmierzą się ze sobą Łukasz Wawrzyniak, znany wszystkim jako Kamerzysta i Kuba Lasik. Gdzie obejrzeć Prime MMA 3? Jaka jest cena PPV i czy w sieci jest dostępna transmisja za darmo Prime MMA 3, która nie zostanie zbanowana?

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 3 - kiedy i kto walczy? [DATA, KARTA WALK, BILETY]

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA 3 za darmo - gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć Prime MMA 3 za darmo? Gdzie znaleźć free stream Prime MMA 3 w sobotę 1 października? Sportowa gala dostępna jest legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. Bezpłatne, nielegalne streamy, będą od razu blokowane. Jedna walka która będzie do obejrzenia za darmo na YouTube to starcie Mateusza Leśniaka i Kacpra Kabara.

Prime MMA 3 - PPV [CENA]

Gdzie kupić PPV na Prime MMA 3 i ile kosztuje dostęp? Transmisje można zakupić w dwóch wariantach - LIVE 720p + 24H VOD i LIVE 1080p + Strefa Cringu + 7D VOD na stronie primemma.tv. Oto ceny:

LIVE 720p + 24H VOD - od 34,99 zł

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny
  • Prime MMA 3 PPV: Street Fighter (od 39,99 zł)

LIVE 1080p + Strefa Cringu + 7D VOD - od 39,99 zł

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji ze Strefy Cringu
Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?