Prime MMA

i

Autor: screen z YouTube/PRIME SHOW MMA Prime MMA

Prime MMA 2 - stream za darmo. Gdzie obejrzeć walki? [TRANSMISJA PPV]

2022-07-09 20:10

W sobotę 9 lipca odbędzie się gala Prime MMA 2. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane gwiazdy internetu, muzyki, ale także sportowi zawodnicy. W oktagonie zobaczymy między innymi Normana Parke, Jasia Kapelę, czy też piosenkarza disco polo - Konrada Smolińskiego. Gdzie obejrzeć Prime MMA 2? Czy jest dostępna transmisja za darmo? Sprawdźcie szczegóły.

Prime MMA 2 - free stream. Gdzie obejrzeć walki? Czy jest dostępna transmisja PPV za darmo online? W ostatnim czasie odpowiedzi na te pytania, poszukuje wiele osób. Już w sobotę 9 lipca w gdyńskiej Arenie, odbędzie się druga odsłona gali Prime MMA, której włodarzem jest Kasjusz Życiński, znany wszystkim jako Don Kasjo. Największymi gwiazdami najbliższej gali będą Norman Parke i Grzegorz Szulakowski, którzy w oktagonie stoczą walkę wieczoru. Oprócz nich na ringu, zobaczymy także Stiflera z Warsaw Shore, Dawida Ambro, czy też gwiazdę disco-polo od hitu Wyglądasz idealnie. Skolim zmierzy się z Jasiem Kapelą i jak wiadomo z reakcji zamieszczonych w sieci, wiele osób czeka na ten pojedynek. Gdzie obejrzeć Prime MMA 2? Jaka jest cena PPV i czy w sieci jest dostępna transmisja za darmo?

Super Sport - Odc. 5 (Świątek, Lewandowski, Guanyu Zhou)

Prime MMA 2 - TRANSMISJA PPV [CENA]

Gdzie kupić PPV na Prime MMA 2? Ile kosztuje? Odpowiedzi na takie pytania szuka wiele osób, które chciałyby obejrzeć walki gwiazd sportu i internetu. Prime MMA 2 to nie tylko jedenaście pojedynków w oktagonie, ale także inne atrakcje, dzięki którym sportowa gala przerodzi się w gorące show. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na stronie primemma.tv w systemie PPV. Ceny zaczynają się od 29,99zł.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 2 - KARTA WALK. Kto walczy i o której godzinie? [KOLEJNOŚĆ WALK]

Prime MMA 2 za darmo - gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć Prime MMA 2 za darmo? Gdzie znaleźć free stream Prime MMA 2? Sportowa gala dostępna jest legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. 

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?