Prime MMA 2 - KARTA WALK

i

Autor: materiały prasowe Prime Prime MMA 2 - KARTA WALK

Prime MMA 2 - KARTA WALK. Kto walczy i o której godzinie? [KOLEJNOŚĆ WALK]

2022-07-09 21:03

Prime MMA 2022 już w sobotę 9 lipca. Zapowiadają się niesamowite emocje i walki z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu i nie tylko. Kto walczy na Prime MMA 2? Karta walk uległa zmianie, dlatego warto zapoznać się ze szczegółami sportowego wydarzenia.

Prime MMA 2 - KARTA WALK. Kto walczy i o której godzinie? Jaka jest kolejność walk na Prime MMA 2? Takich informacji poszukuje w sieci wiele osób. Przed nami druga gala Prime MMA Show, podczas której wydarzy się kosmos! W walce wieczoru widzowie będą mieli okazję zobaczyć Normane Parke, który stoczy krwawą wojnę z nieobliczalnym Grzegorzem Szulakowskim. Oprócz tego w oktagonie dojdzie do prawdziwego freak-fightu. Były rywal Pudziana i mistrz senegalskich zapasów Bombardier, zmierzy się z lżejszym od siebie o 40 kg - Stiflerem z Warsaw Shore.

Oprócz pojedynków gwiazd sportu i internetu, nie zabraknie także dawki dobrego humoru. Dobrą zabawę zagwarantuje Strefa Cringe'u, którą poprowadzą Popek i Abus. Kto walczy na Prime MMA 2? Jaka jest kolejność walk? Sprawdźcie! To trzeba zobaczyć na żywo.

Super Sport - Odc. 5 (Świątek, Lewandowski, Guanyu Zhou)

Prime MMA 2 - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest Prime MMA 2? Sportowa gala odbędzie się w sobotę 9 lipca 2022 w gdyńskiej Arenie. Start wydarzenia już o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 2 - stream za darmo. Gdzie obejrzeć walki? [TRANSMISJA PPV]

Prime MMA 2 - KARTA WALK [KOLEJNOŚĆ]

Karta Walk Prime MMA 2 interesuje wiele osób. Kogo zobaczymy w oktagonie? Okazuje się, że na kilka dni przed galą w karcie walk nastąpiły zmiany. W oktagonie Prime MMA 2 z powodów zdrowotnych nie zobaczymy Ernesta Red Ivanda, który miał walczyć z Piotrem Kaluskim. Podczas gali nie pojawi się też Gabriel 'Arab' Al-Sulwi, który miał stoczyć walkę Marcinem 'Polish Zombie' Wrzoskiem. Z powodu kontuzji nie zawalczy także Damian 'Dzik' Graf, który miał walczyć z Maciejem Ratajem. Kolejność spotkań zawodników Prime MMA 2 nie została jeszcze oficjalnie przedstawiona na stronie, jednak możemy domyślać się, że walki będą przebiegać w następującej kolejności:

 1. GORYL vs KAJMANO
 2. ZTROLOWANY vs MIELONIDAS
 3. MILU vs JĘDRUSZCZAK
 4. AMBRO vs HECMAN
 5. VANDALEK vs RATAJ
 6. KAPELA vs SKOLIM
 7. BAGIETKA vs PACIO
 8. SOROKO vs TYBORI
 9. KAŁUSKI vs WRZOSEK
 10. DOMINIKA vs KLAUDUSIEK
 11. BOMBARDIER vs STIFLER
 12. PARKE vs SZULI

ZOBACZ TAKŻE: Skolim - wiek, wzrost, Wyglądasz idealnie, żona, dzieci, Prime MMA, Instagram

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?