Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz w sobotę 26.11.2022?

i

Autor: AKPA Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz w sobotę 26.11.2022?

Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz w sobotę 26.11.2022?

2022-11-26 13:59

Reprezentacja Polski pod wodzem Czesława Michniewicza drugi raz wejdzie na murawę podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Mecz Polska - Arabia Saudyjska, zostanie rozegrany już w sobotę 26 listopada równo o godzinie 14. Gdzie obejrzeć kolejny mecz biało-czerwonych podczas Mundialu 2022 w TV i online? Czy jest dostępna darmowa transmisja w internecie?

Spis treści

  1. Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA
  2. Polska - Arabia Saudyjska: SKŁAD

Polska - Arabia Saudyjska transmisja meczu w TV i online, o której i gdzie oglądać mecz? Przed nami kolejne, w sumie już drugie spotkanie biało-czerwonych podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza wyjdą na murawę w sobotę 26 listopada i zmierzą się z Arabią Saudyjską. Pierwszy mecz nasi rozegrali we wtorek 26 listopada z Meksykiem i pomimo iż byli faworytami kibiców, to nie wykorzystali szansy i zakończyli spotkanie z wynikiem 0:0. Robert Lewandowskim po meczu przeprosił swoich fanów i otrzymał ogromne wsparcie po swojej porażce z karnym. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków na Mundialu 2022? Transmisja Polska - Arabia Saudyjska będzie dostępna na żywo w TV i online.

Do kiedy trwa Mundial 2022 w Katarze? Ile meczów zagrają Polacy?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA

Gdzie oglądać mecz Polska - Arabia Saudyjska? Podopieczni Czesława Michniewicza zagrają w sobotę 26 listopada na Education City Stadium na przedmieściach Dohy o godzinie 14:00 polskiego czasu. Transmisja Polska - Arabia Saudyjska będzie dostępna na TVP 1 o godzinie 13:50. Mecz grupy C: Polska - Arabia Saudyjska, będzie transmitowany także wraz ze studiem na antenie TVP SPORT od godziny 13:10. Dostępna będzie także transmisja online za pośrednictwem strony sport.tvp.pl lub pilot.wp.pl.

Polska - Arabia Saudyjska: SKŁAD

Selekcjoner biało-czerwonych Czesław Michniewicz, podczas konferencji powiedział, że Arabia Saudyjska to drużyna agresywna, dobrze zorganizowana i świetnie zaawansowana technicznie. Jaki będzie skład meczu Polska - Arabia Saudyjska? Ta informacja póki co nie jest podana publicznie, jednak spekuluje się, że na boisku zobaczymy piłkarzy takich jak: Szczęsny, Bednarek, Glik, Kiwior, Cash, Bielik, Krychowiak, Zieliński, Frankowski/Bereszyński, Lewandowski, Świderski, Milik.

ZOBACZ TAKŻE: Skoki narciarskie RUKA 2022 - TERMINARZ. Kiedy i o której godzinie są Zawody Pucharu Świata?

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.