Mundial 2022 Katar - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze w TV i online?

i

Autor: AKPA Mundial 2022 Katar - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze w TV i online?

Mundial 2022 Katar - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze w TV i online?

2022-12-04 15:26

Po raz pierwszy Mundial odbędzie się w kraju islamskim, a na dodatek jesienią. Biało-czerwoni zmierzą się kolejno z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Gdzie oglądać Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze? Transmisje będą dostępne na żywo nie tylko w TV, ale także online.

Spis treści

  1. Mundial 2022 - TRANSMISJA TV i ONLINE

Plan transmisji Mundialu 2022 interesuje wiele osób. Gdzie oglądać w TV i online Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej? Czy mecze będą do obejrzenia za darmo? Która telewizja transmituje wydarzenie prosto z Kataru? Tegoroczny Mundial rozpoczyna się w niedzielę 20 listopada i potrwa do niedzieli 18 grudnia 2022 roku włącznie. Selekcjoner biało-czerwonych Czesław Michniewicz powołał już kadrę na mundial i jak zawsze, nie obyło się bez zaskoczeń. Wiemy już, że z powodu kontuzji na murawie nie zobaczymy między innymi Bartłomieja Drągowskiego. Reprezentacja Polski, która trafiła do grupy C, rozegra swoje pierwsze spotkanie we wtorek 22 listopada z Meksykiem. Drugi mecz Polaków, odbędzie się w sobotę 26 listopada przeciwko Arabii Saudyjskiej, natomiast fazę grupową biało-czerwoni zakończą grając z Argentyńczykami. Gdzie oglądać Mundial 2022?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mundial 2022 - TRANSMISJA TV i ONLINE

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej mężczyzn 2022? Prawa do transmisji Mundialu 2022 ma Telewizja Polska i oznacza to, że mecze będą transmitowane na żywo od 20 listopada do 18 grudnia, między innymi w TVP 1, TVP 2, i TVP Sport. Oprócz tego Mundial 2022 będzie dostępny online na stronie sport.tvp.pl. Wszystkie transmisje meczów będą dostępne za darmo nie tylko w telewizji, ale i w internecie. 

ZOBACZ TAKŻE: Skład Polski na Mundial 2022 - kto jedzie do Kataru? Kto zagra na Mistrzostwach Świata?

Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.