Move Federation - stream za darmo. Gdzie oglądać mecze drużyn za free?

i

Autor: screen z IG/@move.federation Move Federation - stream za darmo. Gdzie oglądać mecze drużyn za free?

Move Federation - stream za darmo. Gdzie oglądać mecze drużyn za free?

2022-11-19 19:59

Move Federation to nowość na polskim rynku. Tym razem nie będzie to federacja związana ze sztukami walki, lecz z piłką nożną. Gdzie oglądać pierwszą edycję Move Federation 19.11.2022 roku? Czy jest dostępna transmisja live za darmo? Najważniejsze informacje o sportowym wydarzeniu, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

  1. Move Federation - TRANSMISJA za darmo
  2. Move Federation - PPV CENA

Move Federation - gdzie obejrzeć z darmo? Federacja typu freakfootball ciekawi wiele osób i nic dziwnego, w końcu jest to nowość na polskim rynku. To nic innego, jak piłkarskie przedsięwzięcie, w którym biorą udział influencerzy, gwiazdy muzyki i internetowi twórcy. Pierwsza edycja sportowego wydarzenia, odbędzie się w sobotę 19 listopada 2022 roku w Arenie Gliwice. Na boisku w kształcie owalu o wymiarach 20x45 metrów, zobaczymy między innymi Wojtka Golę, rapera BRO, Jakuba Pateckiego, Monikę Kociołek, Natsu, czy też chłopaków z WK. Choć piłka nożna jest sportem bardzo popularnym, to w Move Federation doświadczymy całkiem innych zasad. Połowy będą trwać zaledwie 10 minut, nie będzie spalonych ani żadnych zmian. Jedynym wyjątkiem będzie tzw. "superbohater", który będzie mógł wejść na boisko na zaledwie 120 sekund. Gdzie obejrzeć Move Federation? Czy jest free stream za darmo?

ZOBACZ TAKŻE: Move Federation - ZASADY. O co chodzi w nowej federacji?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Move Federation - TRANSMISJA za darmo

Gdzie obejrzeć Move Federation za darmo online? Sportowa gala, która odbędzie się 19 listopada 2022 roku o godzinie 20:00, dostępna jest legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV. Wszelkie transmisje za darmo będą najprawdopodobniej blokowane przez organizatorów tego przedsięwzięcia. Za darmo będzie jedynie dostępne studio + pierwsza połowa Team Bungee vs Team Crusher na kanale YouTube Fame MMA.

Move Federation - PPV CENA

Ile kosztuje PPV na Move Federation? Cena pakietu w jakości 1080p oraz VOD na okres 7 dni, wynosi 33,33 zł. PPV Move Federation można zakupić na specjalnej stronie federacji: move-federation.tv

ZOBACZ TAKŻE: Move Federation - SKŁADY, ZAWODNICY. Kto bierze udział w Move Federation?

Sonda
Move Federation - czy będziesz oglądać?