Move Federation - PPV. Gdzie oglądać? Czy jest transmisja za darmo?

i

Autor: screen z YouTube/Move Federation Move Federation - PPV. Gdzie oglądać? Czy jest transmisja za darmo?

Move Federation - PPV. Gdzie oglądać? Czy jest transmisja za darmo?

2022-11-19 20:01

Move Federation to kolejny projekt, który pojawił się w internecie i ma szansę odnieść sukces. Biorą w nim udział topowi influencerzy i tym razem nie będą bili się w oktagonie lecz... grali w piłkę nożną. Gdzie kupić PPV Move Federation? Jaka jest jego cena i czy będzie dostępna transmisja online za darmo? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Move Federation - PPV [CENA, GDZIE KUPIĆ]
  2. Move Federation - STREAM ZA DARMO

Move Federation to nowa federacja, która pojawiła się na polskim rynku. Widzowie przyzwyczajeni są do dymów, a także wydarzeń freakfightowych, jednak tym razem będzie to gala typu freak football. Gwiazdy internetu będą musiały zmierzyć się nie w oktagonie, lecz w sporcie drużynowym na boisku. Pierwsza edycja gali piłkarskiej Move Federation odbędzie się w sobotę 19 listopada 2022 roku w Arenie Gliwice, a jej zasady będą nieco inne niż tradycyjny mecz piłkarski. Otóż boisko, na którym zmierzą się zawodnicy będzie miało kształt elipsy 20x45m, a każdy mecz będzie składał się z dwóch połów - po 10 minut każda. Drużyny będą sześcioosobowe i ku zdziwieniu wszystkich nie będzie możliwości zmiany zawodnika, ani wprowadzenia rezerwowego. Jest jednak wyjątek! W grze może pojawić się tzw. "Superbohater", który będzie mógł przebywać na boisku przez 120 sekund i w tym czasie odmienić losy swojej drużyny. Gdzie oglądać Move Federation? Ile kosztuje PPV?

ZOBACZ TAKŻE: Move Federation - GODZINA gali. Kiedy jest Move Federation 2022?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Move Federation - PPV [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Gdzie kupić PPV Move Federation? Galę Move Federation będzie można obejrzeć na żywo online po zakupie PPV na stronie move-federation.tv. Cena wynosi 33,33 zł i wykupując ten pakiet widzowie otrzymają dostęp do transmisji w jakości 1080p oraz VOD na okres 7 dni.

ZOBACZ TAKŻE: Move Federation - SKŁADY, ZAWODNICY. Kto bierze udział w Move Federation?

Move Federation - STREAM ZA DARMO

Gdzie obejrzeć Move Federation za darmo? Gdzie znaleźć free stream Move Federation? Sportowa gala dostępna jest legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. Za darmo będzie jedynie dostępne studio + pierwsza połowa Team Bungee vs Team Crusher na kanale YouTube Fame MMA.

Sonda
Move Federation - czy będziesz oglądać?