piłka nożna

i

Autor: pixabay.com

GDZIE OGLĄDAĆ

Move Federation 2 - gdzie oglądać za darmo? Bezpłatna transmisja live

2023-10-07 19:02

Już w sobotę 7 października odbędzie się Move Federation 2. Będzie to kolejna część sportowych zmagań topowych gwiazd internetu, muzyki, a nawet e-sportu. Influencerzy zmierzą się na eliptycznym boisku w Arenie Gliwice i co ciekawe, w drużynach nie zabraknie też kobiet. Sprawdź, gdzie za darmo obejrzeć Move Federation 2.

Move Federation 2 za darmo, to fraza poszukiwana w internecie przez wiele osób. Nic dziwnego, nowość na polskim rynku pojawiła się nagle i wzbudziła ciekawość wielu osób. Move Federation to federacja typu freakfootball. Pierwsza jej edycja odbyła się w listopadzie 2022 roku i zebrała dookoła siebie sporą publiczność. Widzowie mogli zobaczyć podczas eventu znanych internetowych twórców i zawodników, a teraz w sobotę 7 października będą mogli kibicować im ponownie. Na boisku o kształcie elipsy zobaczymy siedem drużyn, a w nich kolejnych zawodników. Oprócz panów, pojawią się także panie, a mianowicie Team Lexy Chaplin, w którym zobaczymy nie tylko influencerkę, ale także Patrycję Wieję z Projekt Lady. Gdzie oglądać Move Federation 2 za darmo? Odpowiadamy!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Move Federation 2 za darmo: GDZIE OGLĄDAĆ

Gdzie znaleźć Move Federation 2 za darmo? Mecze 2x10 minut z udziałem topowych influencerów i innych znanych osób będzie można oglądać wyłącznie wykupując transmisję w serwisie streamingowym Canal+ online, co kosztuje 39 złotych. W ramach tego widzowie otrzymają dodatkowo miesięczny dostęp do serwisu Canal+ online, gdzie znajdą między innymi seriale, filmy, sport na żywo i wiele innych specjalnych programów z uczestnikami rozgrywek. Bezpłatna transmisja Move Federation 2 z pewnością będzie blokowana na różnych nielegalnych streamach.

ZOBACZ TAKŻE: Move Federation 2 - DRUŻYNY, SKŁADY, GODZINA, PPV. Wszystko co trzeba wiedzieć

Move Federation 2 - ZASADY GRY

Jakie są zasady na Move Federation? Jak wyglądają mecze? Spotkania drużyn na boisku o kształcie elipsy trwają 2x10 minut. Może być również doliczony czas gry, a gdy ciężko rozstrzygnąć wynik odbywają się rzuty karne. Zawodnicy po pierwszej rundzie mają 5 minut na odpoczynek.