Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

SPORTOWIEC

Marcin Najman - wiek, żona, wzrost, memy, waga, filmy, wykształcenie, Instagram

2024-03-07 15:44

Kim jest Marcin Najman? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Mężczyzna jest popularną postacią w świecie sportu, w końcu to nie tylko polski pięściarz, kick-bokser, zawodnik freak fight, ale także promotor boksu. Co musicie wiedzieć o jego karierze, jak i o życiu prywatnym? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Marcin Najman - wiek, wzrost, waga
  2. Marcin Najman - żona, dzieci
  3. Marcin Najman - memy
  4. Marcin Najman - filmy
  5. Marcin Najman - wykształcenie
  6. Marcin Najman - Instagram

Marcin Najman - wiek, żona, wzrost, memy, waga, filmy, wykształcenie, Instagram: takie frazy poszukują najczęściej internauci w Google. Obok postaci Marcina Najmana, ciężko przejść obojętnie. Powód? Przy każdej jego walce, czy konferencji w której bierze udział, towarzyszą ogromne emocje. Dodatkowo nie można zapomnieć o wielu kontrowersjach i tak zwanych "dymach", które jeszcze bardziej podsycają zainteresowanie społeczeństwa jego osobą. Marcin Najman to sportowiec, dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu i mistrz Europy federacji WKU w kickboxingu (formuła K-1). Od młodości pasjonował się boksem i walcząc amatorsko, stoczył pięć pojedynków z czego cztery wygrał. W zawodowym boksie zadebiutował 30 kwietnia 2001 roku. W latach 2004–2008 wygrał 12 walk z rzędu, efektem czego był występ w walce przeciwko Andrzejowi Wawrzykowi, a stawką było zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkie, jednak został znokautowany przez Wawrzyka w drugiej rundzie pojedynku.

Któremu influencerowi przywalilibyście najchętniej? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Marcin Najman - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Marcin Najman? Mężczyzna urodził się 13 marca 1979 roku w Częstochowie i jak łatwo można obliczyć ma 44 lata. Internautów ciekawi także to ile ma wzrostu Marcin Najman i ile waży? To żadna tajemnica. Marcin Najman waży około 112  kg i mierzy 183 cm wzrostu.

Marcin Najman - żona, dzieci

Czy Marcin Najman ma żonę? Serce sportowca jest już od dawna zajęte. Dokładnie 22 czerwca 2013 roku na Jasnej Górze poślubił Julitę Januszko, a uroczystość była połączona z chrztem ich córki Weroniki.

Marcin Najman - memy

Marcin Najman już dawno zyskał status króla memów. Internauci często tworzą śmieszne obrazki, wklejając do nich właśnie sportowca, a wszystko dzieje się zawsze po jego wypowiedziach, wywiadach lub innych kontrowersyjnych akcjach. Memy z Marcinem Najmanem robią po prostu furorę!

Marcin Najman - memy

i

Autor: screen z kwejk.pl Marcin Najman - memy

Marcin Najman - filmy

Marcin Najman był uczestnikiem VIP-owskiej części piątej edycji programu Big Brother (2008) i trzeciej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2015).

Marcin Najman - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku! W 1998 roku sportowiec zdał egzamin dojrzałości w Zespole Szkół Muzycznych w Częstochowie (grał na kontrabasie). To jeszcze nie koniec. Marcin Najman ukończył także pedagogikę (wychowanie muzyczne) na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie.

Marcin Najman - Instagram

Marcin Najman jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Konto sportowca jest publiczne, dlatego możecie podglądać treści, które publikuje nawet bez obserwacji jego profilu.

Sonda
Czy lubisz Marcina Najmana?