KIM JEST?

Kim jest Sylwester Wilk? Mężczyzna nie miał w życiu łatwo

2024-03-19 9:27

Sylwester Wilk nie miał w życiu łatwo, jednak nie poddał się i na swoim koncie gromadzi dziś wiele sukcesów. Determinacja i inne nastawienie do świata, doprowadziło go do miejsca, w którym jest teraz i wciąż rozwija swoje pasje. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej. Jego historia jest naprawdę poruszająca.

Wiele osób zastanawia się kim jest Sylwester Wilk i słusznie, bowiem jego historia jest nie tylko wzruszająca, ale potrafi być motywacją dla wielu osób. Mężczyzna od najmłodszych lat nie miał w życiu łatwo. Mając zaledwie 3 lata trafił do domu dziecka, a następnie został adoptowany. Dorastał w kochającej rodzinie i spełniał się jako sportowiec, osiągając przy tym spektakularne sukcesy. W pewnym momencie swojego życia Sylwester Wilk popadł w złe towarzystwo i uzależnił się od używek. Od adopcyjnych rodziców dostał ultimatum, jednak zamiast terapii wybrał mieszkanie na ulicy przez 3 lata. Następnie poddał się leczeniu, które trwało 2,5 roku.

Kiedy wszystko powoli zaczęło się układać mężczyzna na skutek wypadku, który spowodował nieuważny kierowca w 2019 roku, stracił prawą nogę i uszkodził dotkliwie łokieć. Niezbędna okazała się wówczas amputacja nogi, ponieważ była jedynym sposobem na uratowanie zdrowia Sylwestra. Mimo ogromnej tragedii w jego życiu, nie poddał się i dziś jest trenerem, dietetykiem i szkoleniowcem.

Pierwsza edycja "Tańca z gwiazdami". To oni walczyli o kryształową kulę

Sylwester Wilk - wiek, wzrost

Ile lat ma Sylwester Wilk? Mężczyzna urodził się w 1996 roku, więc jak można obliczyć rocznikowo ma 28 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Sylwester Wilk. To żadna tajemnica. Mężczyzna należy do grona wysokich osób i mierzy prawie 190 cm wzrostu.

Sylwester Wilk - partnerka

Czy Sylwester Wilk ma dziewczynę? Mężczyzna od jakiegoś czasu trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy i w swoich social mediach rzadko coś na ten temat publikuje. Nie jest jednak tajemnicą, że Sylwester Wilk w 2022 roku został ojcem. Owocem jego związku z Julią Szczepanik jest córka Łucja, która przyszła na świat dokładnie 26 stycznia 2022 roku.

Sylwester Wilk - Taniec z Gwiazdami

Sylwester Wilk był uczestnikiem 11. edycji Tańca z Gwiazdami. Sportowiec w programie tworzył parę z Hanną Żudziewicz-Jeschke i ostatecznie zajął trzecie miejsce. Po programie udzielał wielu wywiadów, w których zdradzał, że to jak bardzo poświecił się na zaprezentowanie się w programie, nie zwracało mu się finansowo.

Sylwester Wilk - Ninja Warrior

Mimo iż jest niepełnosprawny, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Sylwester Wilk kilka razy dawał z siebie wszystko na torze Ninja Warrior Polska. Teraz ponownie zobaczymy jego zmagania w programie, dokładnie we wtorek 19 marca.

Sylwester Wilk - Instagram

Sylwester Wilk jest aktywny na Instagramie, gdzie publikuje relacje związane ze swoją karierą zawodową. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @wilktrenuje.triathwolf.