FameMMA 16

i

Autor: AKPA

Fame MMA 16 - KONFERENCJA. Kiedy i o której jest pierwsza konferencja? [DATA, GODZINA]

2022-09-26 19:14

Pierwsza konferencja Fame MMA zbliża się wielkimi krokami. Podczas jej trwania poznamy pierwszych uczestników gali, którzy wymienią się zdaniami. Nie zabraknie emocji i wrażeń, jak to przy tego typu konferencjach bywa. Kiedy i o której godzinie oglądać online konferencję Fame MMA 16? Data i godzina wydarzenia jest już znana. Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Fame MMA 16 - 1 KONFERENCJA [DATA, GODZINA]
  2. Fame MMA 16 - 1 KONFERENCJA [TRANSMISJA]
  3. Fame MMA 16 - 1 KONFERENCJA [BILETY]

Gala Fame MMA 16 zbliża się wielkimi krokami. To ostatnie wydarzenie federacji w 2022 roku, które odbędzie się 5 listopada w Gliwicach. Wiemy już, że w oktagonie zmierzą się ze sobą gwiazdy internetu Mateusz Trąbka znany wszystkim jako Tromba z Ekipy Friza, a także Marcin Dubiel, który swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w projekcie Team X. Po raz pierwszy na konferencji, ale także w oktagonie, fani sportów walki zobaczą Patryka 'Bandura' Bandurskiego, który tworzy duet na YouTube Bungee. Oprócz tego nowy zawodnik federacji jest współzałożycielem Crackhouse, członkiem ekipy YFL i streamerem. Zanim jednak dojdzie do oficjalnej gali Fame MMA 16, na wszystkich czeka emocjonująca konferencja podczas której poznamy kartę walk. Kiedy jest 1 konferencja Fame MMA 16? Gdzie oglądać transmisję?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Fame MMA 16 - 1 KONFERENCJA [DATA, GODZINA]

Kiedy i o której godzinie jest pierwsza konferencja Fame MMA 16? Takie pytanie rodzi się w głowie niejednej osoby. Transmisja online, odbędzie się w poniedziałek 26 września 2022 roku o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 16 - kiedy jest? [DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY]

Fame MMA 16 - 1 KONFERENCJA [TRANSMISJA]

Gdzie obejrzeć konferencję Fame MMA 16? Transmisja wydarzenia będzie dostępna za darmo w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale federacji.

Fame MMA 16 - 1 KONFERENCJA [BILETY]

Jeśli chcecie pojawić się na konferencji Fame MMA 16 w Łodzi, nie ma już takiej możliwości. Bilety zostały wyprzedane w ekspresowym tempie.

ZOBACZ TAKŻE: Tribbs na Fame MMA? DJ zdradził z kim NIE CHCE wylądować w klatce! [WIDEO]

Sonda
Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka: kto wygra na Fame MMA 16?