Zszokował śpiewając hit Budki Suflera w The Voice Senior. Szczepanik miał łzy w oczach

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Wojciech Kwiatkowsk Jolka, Jolka pamiętasz / The Voice of Poland Zszokował śpiewając hit Budki Suflera w The Voice Senior. Szczepanik miał łzy w oczach

ALE GŁOS!

Zszokował śpiewając hit Budki Suflera w The Voice Senior. Szczepanik miał łzy w oczach

2024-02-10 13:54

Uczestnicy The Voice Senior spełniają swoje marzenia o wielkiej scenie i zaśpiewaniu przed ogromną publiką. Wszystkie odcinki programu, które są emitowane w telewizji, ogląda blisko dwa miliony osób, a także kilkaset tysięcy w internecie. W przeszłości program wygrał Krzysztof Prusik, Barbara Parzeczewska, siostry Szydłowskie, czy ostatnio Zbigniew Zaranek. Ogromne szanse na zwycięstwo piątej edycji ma Wojciech Kwiatkowski! Dlaczego? Przekonajcie się słuchając jego głosu!

Spis treści

  1. Wojciech Kwiatkowski - kim jest?
  2. Wojciech Kwiatkowski - występ w The Voice Senior 5

Wojciech Kwiatkowski wszedł na scenę z uśmiechem na twarzy, ukłonił się trenerom i obecnej w studio publiczności, stanął przed mikrofonem i zaczął swój występ. Wykonał utwór "Jolka, Jolka pamiętasz", czyli jeden z największych polskich przebojów wszech czasów śpiewany w oryginale przez Felicjana Andrzejczaka. Jurorzy od pierwszych sekund do samego końca byli wpatrzeni w uczestnika, jak w obrazek. Największe emocje towarzyszyły Tomaszowi Szczepanikowi, który pod koniec wzniósł ręce ku górze dziękując Bogu za to, że Wojciech Kwiatkowski trafił do The Voice Senior. Po pierwsze trzeba mieć odwagę, by zmierzyć się z utworami grupy Budka Suflera, ale przede wszystkim niebywałe umiejętności. Ten uczestnik potwierdził, że ma jedno i drugie!

QUIZ dla tych co pamiętają lata 90. Hugo, Tazosy, guma Turbo i nie tylko. Sprawdź, co pamiętasz z tamtych lat

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Dowbor! Zobacz jak zmieniła się przez lata ulubienica widzów! | ESKA 2

Wojciech Kwiatkowski - kim jest?

Wojciech Kwiatkowski jest człowiekiem wielu talentów. W jego duszy od zawsze grała muzyka, ale ostatecznie zawodowo obrał inną drogę. Dokładniej ekonomię. Prowadził w przeszłości własny sklep, klinikę stomatologiczną, biuro podróży, szwalnię, a nawet kandydował do Sejmu! Pod względem zawodowym żył bardzo intensywnie, dlatego też doszedł do wniosku, że zasłużył na wymarzony wypoczynek. Przeprowadził się na wieś, gdzie poznał gitarzystę zespołu Manaam, z którym połączyła go przyjaźń. Dzięki niemu wrócił do muzyki. Po godzinach muzykuje w swoim zespole Lockdown, z którym gra zarówno covery, jak i autorskie kawałki. Poczuł, że przyszedł czas na to, aby spróbować swoich sił na większej scenie.

Tomasz Szczepanik kiedyś i dziś. Tak kilka lat temu wyglądał lider zespołu Pectus

Wojciech Kwiatkowski - występ w The Voice Senior 5

Wojciech Kwiatkowski po swoim występie z przebojem "Jolka, Jolka pamiętasz" awansował do półfinału. Nie tylko trenerzy zachwycili się głosem tego uczestnika, ale również internauci, którzy komentują wykon, pisząc: 

  • Pięknie oddany przekaz;
  • Panie Wojtku Wykonanie jest niesamowite i magiczne;
  • Świetne wykonanie. Głos zbliżony do głosu Budki Suflera;
  • Wojtek, nie jedna Jolka po tym utworze straci dla Ciebie głowę, piękne wykonanie, gratuluje;
  • Naprawdę wykonanie Mistrzostwo Świata;

Czy Wojciech Kwiatkowski tym wykonaniem zapewnił sobie zwycięstwo w The Voice Senior 5? Przekonamy się za sprawą kolejnych odcinków. Półfinał już 10 lutego, a wielki finał 17 lutego 2024 o godzinie 20:00 w TVP2.