Zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na pokładzie nowa jurorka!

i

Autor: AKPA, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - screen facebook Zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na pokładzie nowa jurorka!

Zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na pokładzie nowa jurorka!

2023-03-24 8:18

Twoja Twarz Brzmi Znajomo trwa w najlepsze. Za nami kilka pierwszych odcinków show, w których mogliśmy oglądać metamorfozy gwiazd. Teraz okazuje się, że w trakcie nowego sezonu nadchodzą zmiany. Na fotelu pojawi się nowa jurorka, by zastąpić inną. Jaki jest powód tego zamieszania? Będziecie zaskoczeni!

Zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Na to wygląda! Program w którym gwiazdy przechodzą różne metamorfozy trwa w najlepsze. Za nami trzy odcinki, które wygrali kolejno Krzysztof Ibisz, znowu Krzysztof Ibisz i Oskar Cyms. Zanim jednak pojawił się nowy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dowiedzieliśmy się, że produkcja przyszykowała zmiany. Wszystko w związku z odejściem Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego z programu. Na ich miejsce do obsady dołączyli w roli jurora Paweł Domagała, a w roli prowadzącego Maciej Rock. Wygląda na to, że produkcja Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W najnowszym odcinku na widzów czeka spora zmiana, ponieważ w roli jurora zobaczymy całkiem inną osobę!

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - nowy juror

Jakiś czas temu jurorski skład programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo stopniowo zaczął się wykruszać. Michał Wiśniewski pożegnał się jako pierwszy, następnie zrobiła to Katarzyna Skrzynecka, a zaraz po niej w geście koleżeńskiej solidarności ze stanowiska prowadzącego zrezygnował Piotr Gąsowski. Obecnie w jurorski skład nowej edycji wchodzą: Robert Janowski, Małgorzata Walewska i Paweł Domagała. Teraz okazuje się, że w najbliższym odcinku 24 marca nie zobaczymy Małgorzaty Walewskiej, która tego dnia podczas nagrań musiała udać się na premierę opery. Jej miejsce w najbliższym odcinku zastąpi aktorka Anna Dereszowska! Jesteście zaskoczeni? Przypomnijmy, że aktorka była jedną z uczestniczek w ósmej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?