ZŁOTY PRZYCISK dla 12-latka w Mam Talent. Widzowie 'przebija Wyrostka'

i

Autor: AKPA, instagram Mam Talent ZŁOTY PRZYCISK dla 12-latka w Mam Talent. Widzowie 'przebija Wyrostka'

ZŁOTY PRZYCISK dla 12-latka w Mam Talent. Widzowie 'przebija Wyrostka'

2022-09-19 11:25

Najnowsza edycja Mam Talent z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręca, a widzowie są świadkami ogromnych talentów. Tym razem wszystkich oczarował 12-letni Miłosz, który zagrał na akordeonie. Nastolatek otrzymał złoty przycisk i zobaczymy go w półfinale na żywo. Po jego castingowym występie, wszyscy mają ciarki!

Trzeci odciek Mam Talent za nami. Widzowie po raz kolejny mogli zobaczyć wiele różnych talentów, które ekscytowały, ale niekiedy nawet rozbawiały. Był Lussy Sky, który otrzymał miano króla parkietu, Barbara Wilczyńska która wprowadziła w zakłopotanie Agnieszkę Chylińską, a także młody wirtuoz akordeonu, który na scenie Mam Talent dał po prostu czadu! Mowa o 12-letnim Miłoszu Bachonko z Lublina, który od najmłodszych lat gra na akordeonie, ale i komponuje. Nastolatek miał okazję zagrać już nawet w legendarnej Carnagie Hall w Nowym Jorku, a teraz zachwycił publiczność, jurorów i prowadzących na scenie w polskiej wersji Mam Talent!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Mam Talent 2022 - złoty przycisk

12-letni Miłosz Bachonko pojawił się w trzecim odcinku Mam Talent. Podczas castingu zachwycił wszystkich własną interpretacją "Zimy" Vivaldiego, która poruszyła publiczność. Młodzieniec otrzymał od wszystkich owacje na stojąco, a jurorzy byli nim zachwyceni! Choć często nie zdarza się to podczas castingów, to zachwycona Agnieszka Chylińska poprosiła Miłosza, by ten zagrał kolejny utwór. Najbardziej zachwycony chłopakiem był Michał Kempa, który podarował mu ZŁOTY PRZYCISK. Widzowie oszaleli z zachwytu, co można zauważyć w komentarzach zamieszczonych w sieci.

-  Bardzo trudny instrument do opanowania. Szacun! I to jest talent!!!

- To właśnie jest prawdziwy talent i do tego ten dzieciak sam komponuje. GRATULACJE

- Miałam ciary na ciele, łzy mi poleciały. Wzruszył mnie jego występ do głębi. To mega talent. Można być dumnym że mamy tak zdolnego dzieciaka.

- Przebija Wyrostka , super talent

Pod występem 12-latka na próżno szukać niemiłych komentarzy. Wszystkie słowa to ogromne gratulacje Polaków, a także duma, ponieważ akordeon jest ciężkim instrumentem do opanowania. Poniżej możecie zobaczyć kawałek występu Miłosza, a także przeczytać o nim pod wideo więcej ciekawostek.

Miłosz Bachonko - kim jest?

Miłosz Bachonko otrzymał złoty przycisk w Mam Talent 2022, dlatego wiele osób poszukuje o nim szczegółowych informacji. Miłosz ma 12 lat i pochodzi z Lublina. Mając zaledwie 5 lat zaczął uczyć się grać na akordeonie, a swoje pierwsze kompozycje tworzył już w wieku 6 lat. Młodzieniec ma na swoim koncie ponad 60 koncertów krajowych i zagranicznych, a w 2019 roku wziął udział w konkursie Młodych Kompozytorów, gdzie jego „Suita na akordeon” zdobyła II miejsce, przy czym był tam jedynym 9-latkiem, ponieważ pozostali uczestnicy mieli powyżej 17 lat. Drugą pasją Miłosza Bachonko jest piłka nożna. Jest nie tylko kibicem, ale także znakomicie zna historię futbolu, a pamięci do dat związanych z piłką nożną może pozazdrościć mu nawet niejeden profesjonalny piłkarz.

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?