Zespół MIG

i

Autor: AKPA Zespół MIG

Zespół MIG daje czadu na TikToku. Ich filmiki poprawiają humor!

2022-09-12 15:30

TikTok to zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja, którą ma na swoim telefonie nie tylko młodzież, ale także dorośli. To odskocznia od codzienności i problemów, a także kopalnia rozrywki. Tym razem dawkę dobrego humoru postanowili dać TAM internautom artyści z zespołu MIG. Obok ich filmików, nie da się przejść obojętnie!

Zespół MIG tworzy czwórka rodzeństwa Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. To właśnie oni od lat dają czadu na scenie i dostarczają słuchaczom prawdziwych disco hitów. Do ich najpopularniejszych kawałków, które na YouTube notują miliony odsłon należą tytuły takie jak: Kocham Cię jak wariat, Ona jedyna, Miód malina, Kawa na ławę, Ta malutka blondynka, czy też najpopularniejszy numer Wymarzona, który od 2014 roku osiągnął pod klipem ponad 111 milionów odsłon! Jeszcze nie tak dawno, ponieważ 2 września miała miejsce premiera najnowszej piosnki grupy MIG, która powstała we współpracy z DiscoBoys i Spontanem. Mowa o piosence Schodki nad Wisłą, która zrobiła niesamowity ruch na TikToku. To właśnie tam zespół MIG daje ostatnio czadu, a internauci ich uwielbiają!

ZOBACZ TAKŻE: MIG, DiscoBoys i Spontan nadchodzą z mega hitem! Kiedy premiera numeru Schodki nad Wisłą?

Wywiad z Masters

MIG - konto na TikToku

Zespół MIG postanowił pójść z duchem czasu, dlatego można znaleźć ich oficjalne konto na TikToku. To zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja, w której młodzież ale i dorośli, spędzają coraz więcej wolnego czasu. To nie tylko odskocznia od codzienności i problemów, ale także zastrzyk dobrego humoru, rozrywki i najlepszych hitów. W ostatnich dniach udowadniają to artyści z zespołu MIG, którzy swoimi kilkusekundowymi filmikami generują niemały zasięg, robią promocję swoich hitów, a przy tym dobrze się bawią. Internauci ich uwielbiają, dlatego nic dziwnego, że TikToki które tworzą, notują nawet blisko 700 tysięcy odtworzeń!

- Jak dla mnie jesteście nr 1 na rynku disko?pozdrawiam serdecznie

- Super filmik ??

- fajna rodzinka ?

- uwielbiam ?? mega że jesteście na tej aplikacji ❤️?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?