Zenek Martyniuk i Marcin Miller

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk i Marcin Miller

Zenek Martyniuk i Marcin Miller lecą na podbój USA! Dobry humor nie opuszczał ich w samolocie

2022-09-23 12:47

Dwie ikony disco polo w jednym miejscu? To musi być coś niesamowitego! Okazuje się, że Zenek Martyniuk i Marcin Miller ruszają na podbój Ameryki. Choć fani początkowo myśleli, że będzie to nowa piosenka, to okazuje się, że powód ich wspólnej podróży jest całkiem inny. Poznajcie szczegóły.

Zenek Martyniuk i Marcin Miller to najpopularniejsi artyści z branży disco polo. To właśnie ich muzyka kojarzy się z tym stylem, a każdy kawałek który wydają, zyskuje od słuchaczy miano prawdziwego hitu. Choć panowie w branży są wiele lat, to nie zdecydowali się na duet. Dwie chodzące ikony disco polo, można było usłyszeć w produkcji z 1995 roku "Wszystko jest w nas". Piosenka po latach odkrywana jest przez internautów, którzy po przesłuchani mają po prostu ciarki! Teraz fani Zenka Martyniuka i Marcina Millera podejrzewali, że panowie pracują nad muzyczną nowością, ponieważ w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Okazuje się, że powód ich spotkania jest znacznie inny. Artyści wyruszają na podbój Ameryki!

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie mieszkają gwiazdy? W tym miejscu na pewno spotkasz Michała Szpaka i nie tylko

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Zenek Martyniuk i Marcin Miller w samolocie

Marcin Miller od lat ma dobry kontakt z Zenkiem Martyniukiem. W końcu łączy ich miłość do muzyki, a w dodatku oboje są chodzącymi legendami muzyki disco polo. Lider zespołu Boys pochwalił się w sieci zdjęciem z samolotu, w którym siedzi obok... Zenka Martyniuka! Podekscytowani panowie zapozowali do zdjęcia, a w komentarzach narodził się istny szał. Okazuje się, że artyści wyruszają w trasę koncertową po Ameryce. Gwiazdorzy będą uczestniczyć w koncertach zorganizowanych z okazji 30-lecia zespołu Classic. Panowie zaśpiewają między innymi w New Jersey, Nowym Jorku, a nawet w Chicago.

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?