Zbuntowany anioł

i

Autor: screen z Facebook//tvpulspl

HITY TELEWIZJI

Zbuntowany anioł powraca do telewizji. Gdzie oglądać serial z Natalią Oreiro?

2023-07-25 8:02

Zbuntowany anioł powraca, a fani argentyńskiej telenoweli skaczą z radości! Słynną telenowelę z Natalią Oreiro w roli głównej będzie można oglądać od pierwszego odcinka w dni powszednie. Sprawdź gdzie i kiedy śledzić losy serialowej Milagros i Ivo, którzy choć są w sobie zakochani, muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

Pamiętacie serial Zbuntowany anioł? Teraz okazuje się, że argentyńska telenowela powraca i będzie można oglądać ją w polskiej telewizji. Zbuntowany anioł, to serial który skradł serca widzów na całym świecie już bardzo dawno temu ponieważ w latach 1998-1999, kiedy był produkowany. W rolach głównych znaleźli się Natalia Oreiro - serialowa Milagros i Facundo Arana, czyli serialowy przystojniak Ivo. Milagros była sierotą, która gdy skończyła 18 lat została zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazało się, że głowa rodziny Di Carlo jest ojce dziewczyny. W telenoweli nie zabrakło też wątków miłosnych i knucia przez inne osoby. Teraz okazuje się, że lubiana przez wszystkich argentyńska telenowela, po raz kolejny zostanie pokazana w telewizji. Fani Zbuntowanego anioła skaczą z radości, jednak po ogłoszeniu nowiny znaleźli się też tacy, którzy uważają, że lepiej puścić coś innego.

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Zbuntowany anioł - gdzie oglądać w TV?

Zbuntowany anioł powraca o czym poinformowała Telewizja Puls: "wiemy, że czekaliście na tę chwilę długo i oto ona! Na naszą antenę wraca jedna z najbardziej znanych telenoweli. Zobacz jak piękna i przebojowa Milagros poradzi sobie w roli służącej w domu bogatej rodziny DiCarlo". Kiedy i o której godzinie oglądać popularną telenowelę? Odcinki Zbuntowanego anioła z Natalią Oreiro w roli głównej, będą emitowane na antenie Telewizji Puls od 24 lipca w dniach poniedziałek-piątek o godzinie 10:00 i 11:00.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Oreiro kiedyś i dziś. Tak wygląda Milagros ze Zbuntowanego anioła!