Występ Sary James na Eurowizji Junior 2021. Musisz zobaczyć to muzyczne widowisko!

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Występ Sary James na Eurowizji Junior 2021. Musisz zobaczyć to muzyczne widowisko!

Występ Sary James na Eurowizji Junior 2021. Musisz zobaczyć to muzyczne widowisko!

2021-12-19 16:43

W niedzielę, 19 grudnia 2021 roku, we Francji odbyła się Eurowizja Junior 2021. Tym razem nasz kraj reprezentowała Sara James, którą bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova z hitu Somebody. Nasza artystka już zaprezentowała swoje wokalne zdolności na scenie w Paryżu. Zobacz to muzyczne widowisko na radiosupernova.pl.

Występ Sary James na Eurowizji Junior 2021. Sara James, to artystka, która reprezentuje nasz kraj w trakcie konkursu Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. Wszyscy fani młodej piosenkarki są ciekawi jak wypadła w trakcie swojego występu na multimedialnej scenie we Francji. Warto przypomnieć, że James występowała jako trzecia po reprezentacji Niemiec i Gruzji. Jej widowisko wbija w fotel, koniecznie musicie je zobaczyć.

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Występ Sary James na Eurowizji Junior 2021

Sara James występowała jako trzecia reprezentacja. Przed naszą wokalistką zaprezentowała się Pauline z utworem Imagine Us z Niemiec, a takżę Nikoloz Kajaia z piosenką Let's Count The Smiles z Gruzji. Sara James zaprezentowała dobrze znany wszystkim hit Somebody. Zobaczcie poniżej jak wypadła na scenie w Paryżu.

Sara James - GŁOSOWANIE

Polacy MOGĄ oddać ważny głos na Sarę James! Głosowanie w Eurowizji Junior 2021 jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę vote.junioreurovision.tv lub www.jesc.tv.

Eurowizja Junior 2021: czy wiesz wszystko o konkursie?

Pytanie 1 z 10
W 2003 roku, który kraj stracił prawa organizacji Eurowizji Junior?