Wygrał Mam Talent, a teraz chce jechać na Eurowizję 2023. Adrian Makar reprezentantem Polski?

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/adrianmakar.official Wygrał Mam Talent, a teraz chce jechać na Eurowizję 2023. Adrian Makar reprezentantem Polski?

Wygrał Mam Talent, a teraz chce jechać na Eurowizję 2023. Adrian Makar reprezentantem Polski?

2023-01-12 15:17

Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu Mam Talent. Choć na przestrzeni lat zrobiło się o nim nieco ciszej, to teraz młody artysta powraca na scenę z przytupem! Adrian Makar chce jechać na Eurowizję 2023, dlatego wysłał już swoje zgłoszenie do polskich preselekcji. Czy to właśnie on zostanie reprezentantem Polski? Sprawdźcie.

Pamiętacie tego uroczego chłopaka z domu dziecka, który stanął na scenie Mam Talent i wyśpiewał sobie zwycięstwo? Tak to Adrian Makar, który wygrał siódmą edycję show, emitowaną na antenie TVN w 2014 roku. Młody wokalista uważany był za faworyta od samego początku, dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że stał się posiadaczem nagrody głównej. Po programie życie Adriana znacznie się zmieniło. Kontynuował swoją przygodę z muzyką, mogliśmy go oglądać w telewizji w specjalnej edycji programu Szansa na sukces, gdzie walczył o wyjazd na Eurowizję. Oprócz tego wydał kilka piosenek, a widzowie mogli posłuchać jego występu w znanym programie śniadaniowym.

ZOBACZ TAKŻE: Przekupieni kolędnicy śpiewają numer Kizo zamiast kolęd. Nagranie hitem internetu!

SuperNova Live Nowator

Eurowizja 2023 - Adrian Makar walczy o tytuł reprezentanta

Adrian Makar nie poddaje się i ponownie walczy o wyjazd na Eurowizję. Czy tym razem jego marzenie się spełni? Czy zobaczymy go na Eurowizji 2023, która w tym roku odbywa się 9, 11 i 13 maja w Liverpoolu? Okazuje się, że młody artysta wziął sprawy w swoje ręce i przygotował już piosenkę, którą wysłał na casting. Numer poznamy jednak dopiero po ogłoszeniu kandydatów walczących o reprezentowanie naszego kraju 25 stycznia. Jak myślicie, Adrian Makar ma szansę zostać reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji 2023? Dajcie nam znać w sondzie poniżej. Wspaniały wokal, który pokazał w Mam Talent nie pozostawia złudzeń!

Sonda
Adrian Makar na Eurowizji 2023?