Wszystkie Hity Dozwolone w Radiu SuperNova: zgarnij Prezent Marzeń! Jak się zgłosić?

i

Autor: Radio SuperNova Wszystkie Hity Dozwolone w Radiu SuperNova: zgarnij Prezent Marzeń! Jak się zgłosić?

Wszystkie Hity Dozwolone w Radiu SuperNova: zgarnij Prezent Marzeń! Jak się zgłosić?

2021-11-30 10:30

Wszystkie Hity Dozwolone to nowa zabawa w Radiu SuperNova. U Kuby Adamiaka w programie Miejskie Granie możecie sprawdzić znajomość polskich numerów. Wystarczy zgłosić się do zabawy, odebrać telefon i... zgarnąć Prezent Marzeń. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziecie na radiosupernova.pl.

Wszystkie Hity Dozwolone w Radiu SuperNova: zgarnij Prezent Marzeń! Jak się zgłosić? Na to pytanie starają się odpowiedzieć wszystkie osoby, które chcą w swojej kolekcji mieć Prezent Marzeń. Nie ma się co dziwić. Voucher można wykorzystać między innymi na SPA we dwoje, lot widokowy czy skok ze spadochronem. Jak zgarnąć taką niespodziankę od Radia SuperNova? Zasady są bardzo proste. Wystarczy zgłosić się do zabawy Wszystkie Hity Dozwolone, a następnie odebrać telefon od naszego prowadzącego.

Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać wymarzone prezenty? [ZASADY]

Wyjątkowy koncert Magdy Beredy już niebawem w SuperNova LIVE

Wszystkie Hity Dozwolone w Radiu SuperNova: jak się zgłosić?

Wszystkie Hity Dozwolone to zabawa, w której sprawdzamy znajomość polskich numerów dobrze Wam znanych z anteny Radia SuperNova. Wystarczy, że wypełnicie formularz zgłoszeniowy na whd.radiosupernova.pl, a następnie odbierzecie telefon od Kuby Adamiaka. Proste? Pewnie, że proste!

ZGŁOŚ SIĘ DO ZABAWY JUŻ TERAZ I ZGARNIJ PREZENT MARZEŃ! >>>

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...