Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA / YouTube Agnieszki Chylińskiej

Wstrząsające nagranie Chylińskiej! Historia zaginionego syna poruszy każdego

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami nowym wideo, a opowiedziana w nim historia naprawdę wzrusza do łez. Wokalistka, która kilka dni temu zaprezentowała odmieniony wizerunek, wcieliła się w rolę seniorki, która nie ma kontaktu z własnym synem. U boku piosenkarki wystąpiła Anna Dymna.

Kilka dni temu Agnieszka Chylińska zmieniła zdjęcie profilowe na Facebooku, wywołując niemałe zamieszanie. Gwiazda prezentuje się na nim bowiem jak emerytka. Fani, którzy śledzą karierę piosenkarki, doskonale wiedzieli, że jej nowy image ma związek z zaplanowaną na 25 stycznia premierą teledysku. O godzinie 15:00 na kanale Agnieszki Chylińskiej na YouTubie pojawił się teledysk do piosenki Drań, która promuje wydany w październiku 2022 roku album Never Ending Sorry. Gwiazda wciela się w nim w postać seniorki, która tęskni za ukochanym synem. Tym obrazem piosenkarka wyjaśniła znaczenie dwóch poprzednich wideoklipów - Jest nas więcej oraz Kiedyś do ciebie wrócę.

Edward Miszczak WYZNAŁ MIŁOŚĆ Dodzie. Dawne spory poszły w zapomnienie!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej

Teledysk do piosenki Drań Agnieszki Chylińskiej stanowi bezpośrednie nawiązanie do swoich poprzedników. Dowiadujemy się z niego, że synem porzuconej w Kiedyś do ciebie wrócę kobiety jest główny bohater klipu do Jest nas więcej. Jego imię to Hubert. U boku Agnieszki Chylińskiej zagrała legenda polskiego kina Anna Dymna. To wideo naprawdę wywołuje ciarki!

Sonda
Lubisz muzykę Agnieszki Chylińskiej?