WOŚP 2022 w Tawernie Korsarz

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

WOŚP 2022: sztab Grupa Sztorm i Radia SuperNova zebrał ponad 20 tysięcy! [GALERIA]

2022-02-01 16:42

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 30 stycznia 2022 roku. W Tawernie Korsarz wraz z naszą zaprzyjaźnioną Grupą Sztorm zorganizowaliśmy imprezę, na której bawiło się mnóstwo osób, a sztab którego byliśmy patronem medialnym zebrał ponad... 20 tysięcy złotych!

To była niesamowita niedziela. Ponad 20 wolontariuszy, w tym również przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej numer 4 imienia Ireny Szewińskiej w Pułtusku Aleksander Wróblewski i Kuba Wiśniewski. Na miejscu odbyły się koncerty Magdy Beredy, Karoliny Stanisławczyk i Marcina Czerwińskiego. Oprócz tego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wsparli także influencerzy: Radek Kapias z kanału Warjat Radek i Michał Gała.

supernova wośp gwiazdy

W Tawernie Korsarz oprócz Grupy Sztorm towarzyszyli nam przedstawiciele MM Cars Jaguar i Land Rover z Warszawy. Nasz sztab odwiedziło mnóstwo słuchaczy, a także wyjątkowych gości. Na miejscu pojawiła się Monika Dryl i Joanna Racewicz. Specjalny trening zorganizowały również Warsaw Sirens! Zobaczcie galerię zdjęć!