WOŚP 2022: gwiazdy zbierają do puszek z Radiem SuperNova. Gdzie i kiedy nas spotkać?

i

Autor: Radio SuperNova WOŚP 2022: gwiazdy zbierają do puszek z Radiem SuperNova. Gdzie i kiedy nas spotkać?

WOŚP 2022: gwiazdy zbierają do puszek z Radiem SuperNova. Gdzie i kiedy nas spotkać?

2022-01-24 9:38

Sztab Sztorm, Tawerna Korsarz i Radio SuperNova zapraszają na wyjątkowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku, będziecie mieli szansę zobaczyć jak powstaje radio na żywo, a oprócz tego spotkać się z wyśmienitymi gwiazdami, które znacie z anteny Radia SuperNova. Gdzie i kiedy nas spotkać?

WOŚP 2022: gwiazdy zbierają do puszek z Radiem SuperNova. Gdzie i kiedy nas spotkać? W trakcie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziemy razem z fantastycznymi gwiazdami zbierać pieniądze do naszej radiowej puszki, a oprócz tego, będziecie mogli zobaczyć jak tworzy się program na żywo prosto na antenę Radia SuperNova. W naszym sztabie zlokalizowanym w Tawernie Korsarz zorganizowaliśmy również koncert Magdy Beredy, Marcina Czerwińskiego i Karoliny Stanisławczyk.

Over the Sea w wykonaniu Magdy Beredy! Świetne wykonanie na scenie SuperNova LIVE

WOŚP 2022: gwiazdy zbierają pieniądze do puszki!

W niedzielę, 30 stycznia 2022 roku, od godziny 12:00 gwiazdy wraz z naszym prezenterem Kubą Adamiakiem będą zbierać pieniądze do puszek WOŚP. Najpierw Kuba zaprasza na wspólny spacer po mieście z Magdą Beredą, następnie z Karoliną Stanisławczyk i innymi gwiazdami, które również pojawią się w trakcie naszego pobytu w Tawernie Korsarz. Na miejscu przygotowaliśmy dla Was koncerty, zabawy, a także między innymi kurs pierwszej pomocy. Będziemy również wspólnie uczyć się jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą wraz z Grupą Sztorm!

WOŚP 2022: kiedy i gdzie spotkać ekipę Radia SuperNova?

Widzimy się w Tawernie Korsarz w Warszawie już w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku. Ze wszystkimi atrakcjami startujemy już od 11:00. Relacja na żywo ze sztabu na antenie Radia SuperNova, a także w specjalnej sekcji na radiosupernova.pl.

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?