Wiesław Nowobilski

i

Autor: AKPA Wiesław Nowobilski

Wiesław Nowobilski - wiek, Nasz Nowy Dom, syn, Taniec z Gwiazdami, gdzie mieszka, Instagram

2022-10-24 12:26

Kim jest Wiesław Nowobilski? Widzowie Polsatu znają uśmiechniętego pana z programu Nasz Nowy Dom. Ile lat ma Wiesław Nowobilski? Kim jest jego żona i jak wygląda jego życie prywatne? Najważniejsze informacje o twarzy Telewizji Polsat, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Wiesław Nowobilski - wiek, wzrost
  2. Wiesław Nowobilski - żona, dzieci
  3. Wiesław Nowobilski - gdzie mieszka?
  4. Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami
  5. Wiesław Nowobilski - Instagram

Wiesław Nowobilski - wiek, Nasz Nowy Dom, syn, Taniec z Gwiazdami, gdzie mieszka, to najczęściej wyszukiwane frazy przez użytkowników w internecie. Zastanawiacie się kim jest Wiesław Nowobilski? To niekwestionowany ulubieniec widzów Telewizji Polsat, który dał się poznać wszystkim za sprawą programu Nasz Nowy Dom. Wiesław pełni tam bardzo ważną rolę, zaraz przy Katarzynie Dowbor, a mianowicie jest kierownikiem budowy. W lipcu 2022 roku okazało się, że Wiesław Nowobilski dołączył do obsady Tańca z Gwiazdami, gdzie już jesienią będzie pokazywać swoje umiejętności na parkiecie. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Te programy wracają na antenę TV po wakacjach! Tak to leciało, Taniec z Gwiazdami i nie tylko [PREMIERY, DATY]

Sonda
Oglądasz "Nasz nowy dom"?

Wiesław Nowobilski - wiek, wzrost

Ile lat ma Wiesław Nowobilski? Wiek fachowca z programu Nasz Nowy Dom, ciekawi wiele osób. Niestety dokładnej daty urodzin nie znajdziemy w sieci, jednak możemy podejrzewać, że ma on około 50 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Wiesław Nowobilski, jednak takiej informacji również nie znajdziemy w sieci.

Wiesław Nowobilski - żona, dzieci

Wiesław Nowobilski związany jest z Barbarą. Para wzięła ślub w 1991 roku, a owocem ich miłości jest syn Kacper. Skąd to wiemy? W internecie pojawiły się informacje, że panu Wiesławowi urodził się jakiś czas temu piąty wnuk, drugi chłopak. Nie wiemy czy Kacper jest jedynakiem, czy też ma jeszcze rodzeństwo, ponieważ takich informacji na próżno szukać w sieci.

Wiesław Nowobilski - gdzie mieszka?

Wiesław Nowobilski jest rodowitym góralem i pochodzi z okolic Bukowiny Tatrzańskiej.

Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami

W 2022 roku Telewizja Polsat potwierdziła, że Wiesław Nowobilski będzie kolejnym uczestnikiem 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Wiesław na parkiecie zatańczy z Janią Lesar.

Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

Wiesław Nowobilski - Instagram

Wiesław Nowobilski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu pod nazwą @wiesieknowobilski.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski