Wiemy kim jest najsłynniejszy kibic Polski w Katarze. To on zmienił koszulkę na Lewandowskiego!

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/Meczyki Wiemy kim jest najsłynniejszy kibic Polski w Katarze. To on zmienił koszulkę na Lewandowskiego!

Wiemy kim jest najsłynniejszy kibic Polski w Katarze. To on zmienił koszulkę na Lewandowskiego!

2022-11-29 8:48

W przypadku tego kibica wygrała kreatywność i bycie sobą. To właśnie on podczas meczu Polska - Arabia Saudyjska, początkowo kibicował "zielonym", jednak po golu Lewandowskiego zmienił barwy na biało-czerwone i stał się hitem internetu na całym świecie. Kim jest najsłynniejszy kibic z Kataru? Nie uwierzycie!

Kibic Arabii Saudyjskiej stał się gwiazdą tegorocznych Mistrzostw Świata w Katarze. Wygrała jego kreatywność, a także osobowość, którą zabłysnął na trybunach podczas sobotniego meczu 26 listopada. Na Education City Stadium rozegrał się bowiem mecz Polska - Arabia Saudyjska, który zakończył się wygraną 2:0 dla podopiecznych Czesława Michniewicza. Pierwsza bramka dla Polaków w padła w 40. minucie i zdobył ją Piotr Zieliński, natomiast pod koniec w 82. minucie drugą bramkę zapewnił nam Robert Lewandowski spełniając swoje najskrytsze marzenie! Podczas tego strzału na trybunach zadziało się coś niesamowitego. Kibic Arabii Saudyjskiej zdjął zieloną koszulkę, a pod nią widniała biało-czerwona z napisem "Lewandowski". Nagranie cieszącego się kibica z gola Polaka obiegło świat i tym samym, mężczyzna stał się gwiazdą tegorocznych Mistrzostw Świata. Kim jest kibic Lewandowskiego, który zmienił koszulkę na trybunach w Katarze? My już to wiemy!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Kim jest kibic Arabii Saudyjskiej?

Kim jest kibic, który zmienił koszulkę na meczu Polska - Arabia Saudyjska? Mężczyzna cieszący się z gola Lewandowskiego to Abdul Samad Khan z Indii, który nie dość że jest wielkim fanem piłki nożnej, to jeszcze uwielbia Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że patent z koszulką zrobił dla zabawy. Bardzo chciał by jego ulubiony piłkarz strzelił bramkę podczas Mistrzostw Świata i gdy tak się stało, poszedł na całego, stając się tym samym hitem internetu nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie! Prywatnie Abdul Samad Khan jest studentem anglistyki, a także kolekcjonerem koszulek. Tą w której zabłysnął na trybunach była podróbką kupioną za 3 dolary, jednak Robert Lewandowski po wszystkim go odnalazł i podarował mu oryginalną, a w dodatku pozostawił na niej swój autograf. Kibic z Indii spełnił swoje marzenie, nie tylko zdobywając koszulkę od piłkarza, ale także spotykając go na żywo. Podczas wywiadu dla Interii Sport stwierdził, że nasz kapitan potraktował go jak przyjaciela.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski przytula kibica, który stał się HITEM internetu. Zmienił koszulkę i spełnił marzenie!

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?