Taniec z Gwiazdami 2022

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 2022

Widzowie WŚCIEKLI na wynik pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami. 'To kpina, że odpadłeś'

2022-08-30 8:59

Za nami pierwszy odcinek trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami. Niestety zgodnie z zasadami, jedna para musiała opuścić program. Werdykt zaskoczył wszystkich, ponieważ z tanecznym show pożegnał się ulubieniec Polsatu - aktor Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. W sieci wylała się fala negatywnych komentarzy. Sprawdźcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami - WYNIKI pierwszego odcinka mocnym zaskoczeniem! W poniedziałkowy wieczór 29 sierpnia, na antenę Polsatu powrócił Taniec z Gwiazdami. Trzynasta edycja show zdaniem wielu osób, zapowiada się naprawdę ciekawie, a wszystko przez pary, które pojawiają się na parkiecie. Nie dość, że w obsadzie widzimy nowych tancerzy, to jeszcze swoje umiejętności trenują z nimi gwiazdy polskiej telewizji, sportu, czy też mody. Najlepiej w pierwszym odcinku poradził sobie Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Jurorom podobał się także występ pięknej Natalii Janoszek i Rafała Maseraka, którzy otrzymali cztery 9. Najsłabiej poradził sobie na parkiecie Krzysztof Rutkowski, ponieważ jemu Iwona Pavlović zdecydowała się dać najniższą ocenę, czyli 1.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Łukasz Płoszajski odpadł z Tańca z Gwiazdami - fani mocno zawiedzeni

Niestety zasady programu są jasne. Ktoś musi odpaść, aby ktoś mógł wygrać. Z pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami pożegnał się aktor znany z Pierwszej miłości - Łukasz Płoszajski i tancerka Wiktoria Omyła. Werdykt szybko wywołał oburzenie w sieci, a para która zakończyła swoją przygodę z programem, była widocznie zaskoczona i zawiedziona całą sytuacją. W sieci od razu zaczęły pojawiać się komentarze oburzonych internautów, którzy nie zgadzają się z werdyktem i uważają całość za ustawkę.

Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

- To nie wy powinniście odpaść. Tylko Rutkowski. Na waszym miejscu sprawdziłabym wyniki.

- Ten program jest ustawiony ?

- Łukasz powinieneś zostać. To jest kpina, że odpadłeś

- Byli gorsi, ale jak widać show musi trwać.

- Po minie widać, że sam był mocno zaskoczony werdyktem, który w mojej ocenie również był totalnie niesprawiedliwy ?

Łukasz Płoszajski pojawi się zapewne ponownie na parkiecie w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami, tak samo jak inni uczestnicy, którym nie uda się dojść do finału. A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła powinni przejść do kolejnego etapu? Poniżej możecie zobaczyć, jak aktor z Pierwszej miłości poradził sobie na parkiecie. Koniecznie dajcie nam znać poniżej, co sądzicie o werdykcie pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami.

Te programy wracają na antenę TV po wakacjach! Tak to leciało, Taniec z Gwiazdami i nie tylko [PREMIERY, DATY]

Sonda
Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła - zgadasz się z werdyktem Tańca z Gwiazdami?