Bartosz Żukowski

i

Autor: AKPA Bartosz Żukowski

KIEDYŚ I DZIŚ

Walduś ze Świata według Kiepskich jest nie do poznania. Tak dziś wygląda Bartosz Żukowski

2023-08-29 13:11

Odtwórca roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich" zmienił się nie do poznania. Zastanawiacie się jak dziś wygląda Bartosz Żukowski i czym się zajmuje? Będziecie zaskoczeni. Mamy jego najnowsze zdjęcia!

Świat według Kiepskich to serialowa komedia, którą Polacy pokochali od pierwszego odcinka. Perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów z kamienicy, śledziło tysiące widzów Polsatu od 16 marca 1999 do 16 listopada 2022 roku. Rok później dokładnie 20 marca 2023 opublikowano na Platformie Polsat Box Go ostatni odcinek serialu i tym samym serial się zakończył. Świat według Kiepskich był jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali i co ciekawe, został wyemitowany nawet na Ukrainie. Pokazywał różne wady, w tym szczególnie lenistwo, egoizm i alkoholizm oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny. Widzów urzekł przede wszystkim prosty humor i zabawny języki bohaterów. W jedną z ról wcielał się Bartosz Żukowski. Widzowie bardzo dobrze znają go z roli Waldusia, który był synem Ferdynanda Kiepskiego i jego żony Halinki.

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Walduś ze Świata według Kiepskich - kiedyś i dziś

Zastanawiacie się jak dziś wygląda serialowy Walduś ze Świata według Kiepskich? Bartosz Żukowski zmienił się na przestrzeni lat nie do poznania i jakiś czas temu odszedł z medialnego świata, usuwając się w cień. Aktor ma za sobą ciężkie przeżycia, a mianowicie huczny rozwód i masę innych emocjonujących przeżyć. Dziś wrócił do formy, wygląda na wypoczętego i nie przypomina już dawnego siebie. Skąd to wiemy? Na Facebooku posłanki Henryki Krzywonos-Strycharskiej pojawiło się zdjęcie, na którym oprócz niej i serialowego Waldka znalazła się także Małgorzata Potocka. Nie wiemy jaki był cel tego spotkania, jednak widzimy, że Bartosz Żukowski zmienił się nie do poznania!

ZOBACZ TAKŻE: Miodowe lata jako bajka. Karol Krawczyk i Tadzio Norek robią furorę!