piękni i młodzi

i

Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Stalowa Wola - kto wystąpi 24 lipca? [GWIAZDY]

2022-07-24 19:35

Przed nami czwarty przystanek najpopularniejszego koncertu, jakim jest Wakacyjna Trasa Dwójki. Tym razem olbrzymia scena zawita do województwa podkarpackiego, a dokładnie do Stalowej Woli. Kto pojawi się na scenie w niedzielę 24 lipca? Co będzie się działo? Okazuje się, że będzie to koncert "30 lat disco polo". Sprawdźcie szczegóły!

Wakacyjna Trasa Dwójki Stalowa Wola 2022 - kto wystąpi 24 lipca? Jakie gwiazdy zobaczymy na scenie? Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze. Za nami koncert w Wilnie, a także w Augustowie, gdzie działo się prawdziwe show! Na scenie pojawili się między innymi Sławomir, Golec uOrkiestra, Stachursky, In-Grid, Czadoman czy też Masters, którzy swoimi hitami rozgrzali polską publiczność. W niedzielę 17 lipca rozegrał się koncert "Muzyka romska" we Włocławku, a na scenie wystąpiła między innymi Justyna Steczkowska. Czwartym przystankiem Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 będzie zaś Stalowa Wola. To właśnie w województwie podkarpackim usłyszymy najpopularniejsze kawałki disco! Kto pojawi się na scenie?

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, BILETY. Gdzie i kiedy koncerty? Kto wystąpi na scenie?

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Stalowa Wola Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - GWIAZDY

Kto wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Stalowej Woli? W niedzielę 24 lipca rozegra się koncert '30 lat disco polo', dlatego możemy spodziewać się, że będzie to niezapomniany wieczór! Kto pojawi się na scenie? Lista gwiazd jest długa! W Stalowej Woli zaśpiewa:

Wakacyjna Trasa Dwójki Stalowa Wola 2022- BILETY

Wstęp na Wakacyjną Trasę Dwójki w Stalowej Woli jest całkowicie bezpłatny.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?