Filip Lato - Szybkie Pytania

i

Autor: Radio SuperNova Filip Lato - Szybkie Pytania

Filip Lato woli Dodę, czy Edytę Górniak? Ujawnił to podczas Szybkich Pytań!

2022-07-11 15:05

Filip Lato to polski wokalista, który może pochwalić się nie tylko smykałką do muzyki, ale także piosenkami, które uwielbiane są przez słuchaczy. Zastanawiacie się kogo woli bardziej - Dodę czy Edytę Górniak? Z kim poszedłby na drinka i na co wydałby milion dolarów? Takich odpowiedzi na pewno się nie spodziewacie, dlatego koniecznie sprawdźcie Szybkie Pytania z jego udziałem!

Filip Lato to polski wokalista, na widok którego wzdycha niejedna fanka. To utalentowany muzyk, który nie dość że zachwyca słuchaczy barwą głosu, to życiowymi piosenkami potrafi mocno rozczulić! Myślicie, że jego umiejętności kończą się tylko na tym? Nic z tych rzeczy! Filip Lato potrafi grać na gitarze i na fortepianie, a do tego jest prawnikiem, który ma ustawy w małym paluszku. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza muzycznemu talent-show The Voice of Poland. Artysta pojawił się w 7. edycji programu, a podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał piosenkę She Will Be Loved z repertuaru Maroon 5. Oczywiście nie mogło być inaczej. Filip oczarował wszystkich i przeszedł dalej, dołączając do drużyny Tomsona i Barona. Ostatecznie doszedł do odcinków na żywo i mimo, że nie wygrał to jego kariera nabrała ogromnego tempa.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:

Filip Lato - Szybkie Pytania

Mamy dla Was niespodziankę! Filip Lato to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artysta przed naszymi kamerami udzielił Pawłowi Wiszniewskiemu wiele odpowiedzi, dzięki czemu poznaliśmy go jeszcze bliżej! Zastanawiacie się, którą piosenkarkę woli bardziej - Dodę czy Edytę Górniak? Z kim poszedłby na drinka i na co wydałby milion dolarów? Odpowiedzi na te i inne pytania, poznacie w wideo poniżej. Dobra zabawa gwarantowana!

Szybkie Pytania - Filip Lato