Violetta Villas

i

Autor: AKPA Violetta Villas

Violetta Villas FILM - kiedy premiera? Kto zagra główną rolę?

2022-07-27 10:23

Film biograficzny o Violetcie Villas od tygodni jest na językach wielu osób. Wszystkich ciekawi oficjalna data premiery, jaki i informacja, kto wcieli się w rolę główną. Okazuje się, że producent filmu "Dzięcioł i Violetta" opowiadającego o losach zmarłej artystki, ogłosił, że Violettę Villas zagra znana aktorka z hitu Netflixa! O kim mowa? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Kto zagra Violettę Villas?
  2. Violetta Villas FILM - PREMIERA [DATA]

Nadchodzi filmowa biografia Violetty Villas, która nosi tytuł "Dzięcioł i Violetta". Kiedy będzie premiera? Kto zagra rolę główną? Takie pytania coraz częściej pojawiają się w głowie niejednej osoby. Film o Violetcie Villas od tygodni wywołuje sporo szumy w internecie. Powód? Pierwotnie ekranizacja miała powstać 6 lat temu, jednak liczne przeszkody opóźniły ten proces. Fani polskiej diwy doczekali się jednak pozytywnych wieści, ponieważ już w czerwcu 2022 roku ruszyły oficjalne zdjęcia produkcji. Tytułowy Dzięcioł to syn zmarłej artystki - Krzysztof Gospodarek, którego sama tak nazywała. To właśnie z jego perspektywy zostanie opowiedziana historia życia polskiej diwy Violetty Villas.

Od tygodni pojawiały się przeróżne spekulacje na temat tego, kto wcieli się w rolę Violetty Villas. Wymieniana była między innymi Katarzyna Figura, Margaret czy nawet Natasza Urbańska. Producenci w końcu postanowili rozwiać wszelkie plotki i... ujawnili nazwisko aktorki, która wcieli się w śpiewaczkę!

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Kto zagra Violettę Villas?

Kto zagra Violettę Villas w filmie "Dzięcioł i Violetta"? Od tygodni spekulowano, kto może wcielić się w rolę główną, jednak teraz poznaliśmy imię i nazwisko aktorki. Okazuje się, że Violettę Villas zagra 29-letnia Sandra Drzymalska. Aktorka znana jest widzom z produkcji takich jak: Listy do M 2, Belfer, Stulecie Winnych, 39 i pół, Mental. To jednak nie koniec. Artystka ogromną popularność zyskała dzięki roli Moniki w hicie Netflixa - Sexify.

ZOBACZ TAKŻE: Doda. 12 kroków do miłości - kiedy w tv? O czym jest nowy program Dody?

Violetta Villas FILM - PREMIERA [DATA]

Kiedy premiera filmu "Dzięcioł i Violetta"? Zdjęcia do ekranizacji o polskiej diwie ruszyły w czerwcu 2022 roku. Na ten moment nie jest znana oficjalna data premiery filmu. Jeśli tylko producenci ją ogłoszą, od razu zaktualizujemy dla Was ten artykuł.

Sonda
Violetta Villas - obejrzysz film o artystce?