Viki Gabor

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Viki Gabor

Viki Gabor przeszła kolejną metamorfozę! 15-latka zrobiła piercing i podzieliła internautów

2022-07-26 9:35

Viki Gabor w lipcu 2022 roku skończyła 15 lat, a jej wygląd non stop komentowany jest w sieci. Podobnie było i teraz, gdy okazało się, że nastolatka zrobiła sobie kolczyk w nosie. Metamorfoza nastoletniej artystki podzieliła internautów. Sprawdźcie szczegóły.

Viki Gabor ma dopiero 15 lat, a sukcesów może pozazdrościć jej niejedna gwiazda, która w branży muzycznej jest znacznie dłużej niż ona. Nastolatka mając zaledwie 11 lat, postanowiła wziąć udział w Przesłuchaniach w Ciemno do drugiej edycji The Voice Kids. Przed publicznością zaprezentowała się z piosenką Katy Pery - Roar i zachwyciła trenerów show. Dołączyła do drużyny Tomsona i Barona, a następnie wyśpiewała sobie 2. miejsce w finale. Mimo iż nie zgarnęła nagrody głównej to jej kariera potoczyła się jak burza! Viki wygrała Eurowizję Junior 2019, nagrała wiele hitowych kawałków i nadal można oglądać ją w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wyszkoni promienieje z nową energią. Fani "to już nie ta Ania którą pamiętam"

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor zrobiła piercing na twarzy

Wraz z wiekiem Viki Gabor zmieniła się nie do poznania! Dziś nie jest już tą małą dziewczynką z The Voice Kids co kiedyś, lecz prawdziwą nastolatką, która z dnia na dzień zachwyca wszystkich swoją urodą. Metamorfoza artystki jest głośno komentowana przez internautów, którzy uważają, że Viki wygląda zbyt poważnie jak na swój wiek. Teraz oliwy do ognia dodała kolejna zmiana wyglądu nastolatki, a dokładnie kolczyk w nosie, który sobie zrobiła. Większość fanów Viki Gabor nie może się na nią napatrzeć, jednak znaleźli się też tacy, co stwierdzili, że piosenkarka mocno się zmieniła.

- Oddasz mi troszkę urody?????

- Robisz się coraz piękniejsza.

- Jezu ale się zmieniła ???

- jak ona jest w moim wieku a wygląda na 25

- mam obsesje na punkcie tego kolczyka w nosku??

Poniżej możecie zobaczyć, jak 15-letnia Viki Gabor prezentuje się z kolczykiem w nosie. Podoba Wam się? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
Viki Gabor z kolczykiem w nosie - tak czy nie?
Listen to "Viki Gabor - SzybkiePytania! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.