VIII edycji Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej. Kiedy i gdzie?

i

Autor: Materiały prasowe organizatora VIII edycji Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej. Kiedy i gdzie?

VIII edycji Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej. Kiedy i gdzie?

2021-11-22 15:33

Miasto stołeczne Warszawa oraz Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków gimnastyki do kibicowania na żywo: VIII edycji Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej. Na imprezę zaprasza Radio SuperNova.

Warszawska Jesień 2021 która odbędzie się w dniach: 27-28.11.2021 w Hali Sportowej „POLNA” OSiR Dzielnicy Śródmieście w Warszawie przy ul. Polna 7a. W samym sercu Warszawy wystąpi blisko 300 zawodniczek z kilkudziesięciu klubów z całego świata w kategoriach  indywidualnych z podziałem na poziomy trudności. Podczas zawodów można będzie zobaczyć współzawodnictwo  gimnastyczek w wieku 6 - 18 lat, zarówno w układach tanecznych jak i z przyborami. W ciągu dwóch dni trwania  turnieju zaprezentują swoje umiejętności w układach tanecznych i z przyborami, tj. ze skakanką, z obręczą, z piłką, z  maczugami oraz ze wstążką. Gimnastyczki muszą wykazać się lekkością i łatwością tańca, gracją, koordynacją,  elastycznością, skocznością jednocześnie prezentując niezwykłą siłę, wytrzymałość i równowagę. Połączenie w jednym  układzie elementów tańca, spektakularnych figur i efektownych akrobacji sprawia, że każdy występ jest niezwykle  różnorodny i widowiskowy.  Do udziału w imprezie jak co rok zostali zaproszeni ambasadorzy państw zawodniczek biorących udział we  współzawodnictwie sportowym, przedstawiciele organów administracji publicznej, kierownictwo związków  gimnastycznych, prezesi klubów gimnastycznych, wybitni sportowcy, dyrektorzy i kierownictwo placówek  edukacyjnych oraz ośrodków sportowych.

Tradycyjnie turniej będzie relacjonowany na żywo on-line a dzięki szerokiej promocji turnieju, a trybuny wypełniają się dużą ilością zaangażowanych widzów. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Organizacja turnieju  odbędzie się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie reżimu sanitarnego COVID-19. Obiekt sportowy  przystosowany jest dla osób ze szczególnymi potrzebami. WSTĘP WOLNY

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w przepięknym koncercie!