Twoja Twarz Brzmi Znajomo: to ON WYGRA całe show? Zwycięzca ujawniony?

i

Autor: ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS Twoja Twarz Brzmi Znajomo: to ON WYGRA całe show? Zwycięzca ujawniony?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: to ON WYGRA całe show? Zwycięzca ujawniony?

2021-11-08 16:37

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowe widowisko, które od kilku lat gości na antenie Telewizji Polsat. W muzycznym show aktorzy, piosenkarze, influencerzy wcielają się w postacie znane z muzycznego świata i naśladują ich głosem, wyglądem i choreografią. Okazuje się, że w trakcie ostatniej transmisji na żywo w serwisie Instagram przez przypadek został ujawniony zwycięzca! Kto nim jest?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: to ON WYGRA całe show? To pytanie pojawia się w sieci od momentu kiedy pojawiła się transmisja na żywo w serwisie Instagram. W trakcie live na kanale Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy rozmawiali o ostatnim odcinku, a także o finalistach. Przypomnijmy, że w jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finale znajdą się: Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski i Katarzyna Łaska. Okazuje się, że jeden z finalistów miał powieszoną Złotą Twarz w swoim salonie i była widoczna w trakcie live. Kto jest zwycięzcą?

30-lecie Super Expressu: wybierz hit i zgarnij kasę! Jak się zgłosić?

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w jednym ze swoich największych hitów!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: to ON WYGRA całe show?

Po półfinałowym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na oficjalnym koncie w serwisie Instagram pojawiła się transmisja na żywo z udziałem finalistów. Przypadkowo został ujawniony również zwycięzca 15. edycji muzycznego show Telewizji Polsat.

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni zaskoczyła w utworze Biegnij

Nie jest tajemnicą, że program Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest nagrywany z wyprzedzeniem. Jednak wszystko wskazuje na to, że zwycięzcą telewizyjnego widowiska został... Robert Janowski, który w 15. edycji programu wcielał się w role Stinga, Bono, Grzegorza Markowskiego czy Marka Knopflera. Janowski przez przypadek pochwalił się światu, ponieważ za nim w trakcie transmisji na żywo widniała słynna Złota Twarz Twoja Twarz Brzmi Znajomo.