Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co wydarzy się w 6. odcinku?

WYNIKI

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wygrał 6 odcinek? Zwycięzca przekazał nagrodę na szczytny cel

2023-10-06 22:07

Szósty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. Kto wygrał? Kto był najlepszy w odcinku emitowanym 6.10.2023? Choć każdy uczestnik tej edycji z odcinka na odcinek daje z siebie wszystko, to nagroda co piątek może powędrować tylko do jednej osoby. Wyniki są już znane i z pewnością Was zaskoczą!

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6.10.2023? Znamy zwycięzcę szóstego odcinka muzycznego show Polsatu. Twoja Twarz Brzmi Znajomo trwa w najlepsze, a uczestnicy przechodzą spektakularne metamorfozy i z odcinka na odcinek stawiają sobie coraz większą poprzeczkę. Tym razem w przeróżnych artystów - polskich i zagranicznych wcielają się Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Snickler, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz, syn byłego prowadzącego show - Jakub Gąsowski, a także Jagoda Szydłowska, która wygrała casting na zewnątrz organizowany przez produkcję.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 6 - KTO WYGRAŁ 6.10.2023?

Zwycięzca szóstego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 jest już znany. Odcinek wygrała Pola Gonciarz wcielając się w Sinead O’Conor. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Robert Janowski po jej występie powiedział - Wzruszyłaś mnie, za co dziękuję serdecznie, bo ta piosenka jest jednym wielkim łkaniem wewnętrznym. I ty to zrobiłaś. Rzuciłaś się na bungee i dzięki ci za to, że się odważyłaś. Według mnie to był kompletny występ na miarę finału.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo w słowiańskim wydaniu powala na kolana. Ciężko oderwać od niej wzrok!