Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@wisniewska_pola Pola Wiśniewska pokazała test ciążowy - Michał zareagował

Gwiazdy

Pola Wiśniewska pokazała test ciążowy. Reakcja muzyka Ich Troje bezbłędna

2023-10-06 12:01

Pola i Michał Wiśniewscy w maju tego roku na świecie powitali syna Noëla Cloé, a pięć miesięcy później pokazuje pozytywny test ciążowy. Michał Wiśniewski szybko zareagował na post żony, a jego reakcja wzbudziła pozytywne emocje.

Michał Wiśniewski może pochwalić się gromadką wspaniałych dzieci, które pochodzą z różnych związków lidera grupy Ich Troje. Dwóch ostatnich synów - Falco Amadeus oraz Noël Cloé - są owocem Miłości Michała i Poli. W październiku 2022 roku Pola ogłosiła, że spodziewają się dziecka i w maju 2023 roku na świat przyszedł właśnie Noël. Po pięciu miesiącach od jego narodzin, Pola Wiśniewska opublikowała pozytywny test ciążowy, a fani przekazali parze ogrom gratulacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak będzie wyglądała posiadłość Michała Wiśniewskiego! To oaza spokoju za miliony

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?

Pola Wiśniewska namieszła na swoim Instagramie

Niesamowite, który to już Wiśniewski na świecie / Życzę Ci szczęśliwego porodu trzymam mocno kciuki za Ciebie i dzieciątko / Szczęśliwego rozwiązania - czytamy na Instagramie Poli Wiśniewskiej.

Wiele osób sądziło, że Pola jest w kolejnej ciąży, jednak nic bardziej mylnego. Żona Wiśniewskiego, publikując test ciążowy oraz inne fragmenty sprzed kilku miesięcy, chciała jedynie wrócić wspomnieniami do okresu ciąży. Kompilacja zdjęć pojawiła się również na instastory, a Michał Wiśniewski w pierwszym momencie, podobnie, jak internauci, pomyślał, że ponownie zostanie ojcem - Już myślałem, że znowu - napisał żonie, która poczuła się rozbawiona jego wiadomością.

Źródło: Pola Wiśniewska pokazała test ciążowy. Reakcja muzyka Ich Troje bezbłędna