Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co działo się w 1. odcinku?

WYGRANA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kto wygrał pierwszy odcinek 1.09? Znamy zwycięzcę!

2023-09-01 22:04

Pierwszy powakacyjny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. Kto wygrał? Kto okazał się być najlepszy w pierwszym odcinku nowego sezonu? Uczestnicy dali z siebie wszystko, jednak nagroda mogła powędrować tylko do jednej osoby. Wyniki z pewnością Was zaskoczą!

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 1.09.2023? Znamy zwycięzcę premierowego, a zarazem pierwszego odcinka. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program uwielbiany przez widzów Polsatu. Od lat gości na antenie i przekazuje sporą dawkę rozrywki i dobrego humoru. W najnowszej, 19. edycji show w rolę prowadzących ponownie wcielają się Maciej Dowbor i Maciej Rock, natomiast na fotelach jurorskich zasiadają: Paweł Domagała, Robert Janowski i Małgorzata Walewska. Za nami pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19, w którym mogliśmy poznać uczestników jesiennej edycji. Są nimi: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Snickler, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz. Wśród uczestników jest także syn byłego prowadzącego show - Jakub Gąsowski, a także Jagoda Szydłowska wybrana na podstawie specjalnego castingu. Uwaga! Wiemy kto z tych osób wygrał pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19.

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 1 - KTO WYGRAŁ 1.09.2023?

Zwycięzca pierwszego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 jest już znany. Została nim Jagoda Szydłowska, która wcieliła się w Agnieszkę Chylińską i zaśpiewała piosenkę Kiedyś do ciebie wrócę. Drugie miejsce zajęła Ewelina Flinta wcielając się w Lizzo i śpiewając kawałek Cuz I love you. Trzecie miejsce należało do Marcina Januszkiewicza, który naśladował Debbie Harry'ego z zespołu Blondie śpiewając piosenkę Maria. Czwarty był Jakub Gąsowski, piąta Pola Gonciarz, szósty Nick Sinckler, siódmy Kuba Szmajkowski i ósma Magdalena Kumorek.

Drugi odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 już w piątek 8 września o godzinie 20:05 na Polsacie. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Jagoda Szydłowska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? To ona wygrała casting!