PROGRAMY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY. Kto występuje w jesiennej edycji?

2023-10-27 15:17

Tęskniliście? Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powrócił z nowym sezonem! Jest to już w sumie 19. edycja muzycznego show, w którym gwiazdy wcielają się w polskich, jak i zagranicznych artystów. Kto tym razem będzie przechodzić metamorfozy? Poznajcie uczestników 19. edycji twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesień 2023 - uczestnicy 19. edycji ujawniani. Widzowie, którzy uwielbiają eksperymenty i muzyczne kawałki, będą zachwyceni! Ich ulubiony program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powrócił na antenę Polsatu jesienią 2023 roku. Nowe twarze, nowe metamorfozy i prawdziwe hity! Przypomnijmy, że w tym programie nikt nie odpada, a co odcinek gwiazdy mogą przekazać nagrodę na szczytny cel. Ośmioro uczestników z odcinka na odcinek wciela się w znane gwiazdy muzyki - nie tylko z Polski ale i ze świata. Przechodzą specjalne metamorfozy, a następnie wystylizowani, przygotowani wokalnie i choreograficznie odtwarzają na scenie największe hity. Oceniają ich jurorzy, a ten kto wygra odcinek otrzymuje czek, którego wartość przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Kogo zobaczymy w 19. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY

Kto bierze udział w 19. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jesienna edycja zapowiada się naprawdę wyjątkowo. W programie zobaczymy gwiazdy takie jak: