Cleo, Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Cleo komentuje odważne stylizacje Roksany Węgiel

Gwiazdy

Cleo dosadnie o nagłej przemianie Roksany Węgiel. Pochwala jej odważny styl?

2023-07-04 19:33

Roksana Węgiel pod skrzydłami Edyty Górniak zwyciężyła pierwszą edycję "The Voice Kids". Po kilku latach na polskiej scenie wydoroślała i diametralnie zmieniła styl ubierania się. Nie znajduje poklasku wśród wielu fanów. A co na ten temat jej odważnego wizerunku myśli jej starsza koleżanka z branży, Cleo?

Roksana Węgiel w wieku 13 lat zajęła pierwsze miejsce w popularnym programie "The Voice Kids" i  kilka miesięcy później reprezentowała nasz kraj w na Eurowizji Junior, gdzie została doceniona przez międzynarodową publiczność zgarniając główną nagrodę w konkursie. Piosenkarka dorastała na oczach Polaków, który mieli okazję patrzeć, jak zmienia się młoda gwiazda. W styczniu 2023 idolka młodego pokolenia skończyła 18 lat i od tego czasu stawia na bardzo seksowne stylizacje i współprace reklamowe, które wymagają od niej odważnej prezencji. Niektórzy fani tęsknią za dawną, skromną i subtelną Roxie, a obecny, bezpruderyjny wizerunek i kreowanie się na dużo starszą, razi niektórych w oczy.

Roxie Węgiel o zmianie wizerunku. Po osiemnastce dużo się zmieniło!

Roksana Węgiel spaceruje po mieście w staniku, czym powoduje zgorszenie niektórych internautów

Kiedy Roksana Węgiel opublikowała w sieci wideo, na którym paraduje po mieście w staniku, internauci złapali się za głowę. Jedni zmartwili się jej jej wizerunkiem lalki Barbie, inni skrytykowali promowanie w sieci płytkich wartości.

Kochana no niestety, ale widać że.. Twój management zrobił z Ciebie po skończonej 18 stce sztuczną lalkę Barbie zamiast młodej, utalentowanej kobiety... Zgubiłaś się w szołbizie, ale miejmy nadzieję, że z czasem wrócisz na właściwe tory. Niestety sprzedałaś się i Twoi fani już to widzą, obyś tylko ich przypadkiem nie straciła - napisała jedna z internautek.

Tobie dziecko powinno lato się kojarzyć z przyjaźnią zabawą...tragedia 18 lat i już tak zmanierowana - napisała kolejna użytkowniczka Instagrama.

Filmik o pustym pięknie, pięknych ubraniach i co to jest? A dla piętnastolatek, to ok - zauważa jeden z mężczyzn.

Wielu fanów postanowiło stanąć w jej obronie.

Ładna, zgrabna, utalentowana. A jak komuś przeszkadza jej styl bycia to może wystarczy przestać obserwować jej życie? Młodość ma swoje prawa, a że Roksana ma jeszcze możliwość w pełni z niej korzystać - super! Jej młodość jej decyzje! - czytamy pod postem.

Roksana nie przejmuj się hejtem bo każdy dziś jest hejtowany a większość tych komentarzy to nawet nie hejt tylko ludzie sobie robią jaja tak jak z każdego znanego więc nie ma się czy przejmować - radzi fan.

Cleo wspomina 13-letnią Roxie, a dla hejterów ma jasny przekaz

W związku z aferą, która wywiązała się po dodaniu przez Roksanę "skandalizującego" filmiku o zdanie na temat zmieniającego się wizerunku nastolatki, została zapytana Cleo, która zna się z piosenkarką jeszcze z "The Voice Kids". Cleo uznała, że ludzie nie powinni oceniać jej stylu ubierania się, gdyż jest już dojrzałą kobietą i sama wie najlepiej, co jest dla niej najwłaściwsze.

My mamy cały czas z tyłu głowy tę Roksankę małą, która wygrała Eurowizję Junior, ale powiedzmy sobie szczerze, że to już jest dojrzała kobieta. Przecież naga nie chodzi po ulicy. Niech się czuje wolna, niech robi to, co chce - powiedziała artystka w rozmowie z "Jastrząb Post".

Roksana Węgiel mimo wielkiego hejtu, idzie do przodu i nie zważa na krytyczne opinie, co jest najlepszym sposobem na dalsze rozwijanie swojej kariery, a przede wszystkim na spokojne życie.

Źródło: Cleo dosadnie o nagłej przemianie Roksany Węgiel. Pochwala jej odważny styl?