Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Totalnie odmieniona Magdalena Narożna. Nowa fryzura, czarny look - ciężko przestać na nią patrzeć!

2023-10-26 9:41

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" wystroiła się i poszła na salony! Artystka w środowy wieczór 18 października gościła na premierze najnowszej książki Edyty Folwarskiej i swoim lookiem zachwyciła wszystkich. Postawiła na czarną stylizację, drogą torebkę i nową fryzurę. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Wokalistka zespołu Piękni i młodzi od początku kariery jest na językach wielu osób. Jej życiem zawodowym, a przede wszystkim prywatnym interesują się obserwatorzy i media plotkarskie, które na każdym kroku szukają sensacji. Jeszcze nie tak dawno spekulowano o tym, że Magdalena Narożna jest w ciąży, jednak artystka szybko wyjaśniła całe zajście. Nie można również zapomnieć o jej relacji z Krzysztofem na temat której było głośno, a przede wszystkim o metamorfozie jaką przeszła! Narożna zrzuciła sporo kilogramów, jej sylwetka się wysmukliła, a z twarzy zniknęła opuchlizna i uwydatniły się jej kości policzkowe. Nowy look gwiazdy disco polo zachwyca jej fanów i nie ma co się dziwić! Piosenkarka przeszła spektakularną metamorfozę, dlatego za każdym razem wszystkich olśniewa swoim blaskiem.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Magdalena Narożna zachwyca stylizacją na evencie

Liderka i wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" odwiedziła fryzjerkę i makijażystkę, by zrobić się na bóstwo! Nie chodzi o wyjście na randkę, lecz o premierę najnowszej książki Edyty Folwarskiej, która miała miejsce w środę 18 października. Trzeba przyznać, że wyglądała jak milion dolarów, ponieważ postawiła na klasykę i czerń. Magdalena Narożna na tę okazję wybrała czarną spódnicę do kostek, falbaniastą koszulę w graficie i cienki pasek. Na wierzch zarzuciła skórzany płaszcz, a look uzupełniła czarnymi szpilkami i drogą torebką. Nie brakowało także dodatków i naturalnego, świetlistego makijażu. Nie można również zapomnieć o fryzurze na jaką postawiła gwiazda disco polo. Artystka zdecydowała się na wysoko upiętego koka i opadające pasemka grzywki, które podzieliła na pół. W galerii poniżej możecie zobaczyć jak Magdalena Narożna prezentowała się na evencie. Ciężko przestać na nią patrzeć!

Magdalena Narożna na premierze książki Edyty Folwarskiej: