Joanna Krupa

i

Autor: AKPA

PREMIERY W TV

Top Model 2023 - kiedy w TV? Nowy sezon, jurorzy, uczestnicy

2023-11-17 9:16

Program Top Model powrócił na antenę TVN. Jesienią wystartowały nowe odcinki, w których uczestnicy walczą na castingu o wejście do domu modelek, a później o wielki finał. Na widzów modowego show czekają także zmiany. Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Top Model 2023 - TRANSMISJA, GODZINA
  2. Top Model 2023 - UCZESTNICY
  3. Wszyscy zwycięzcy Top Model

Top Model to show, które ma rzeszę wiernych fanów. Nic dziwnego, etapy od castingów do finału są niezwykle ekscytujące. Program zadebiutował na antenie TVN w 2010 roku i do tej pory doczekał się wielu edycji. Przed nami kolejna odsłona Top Model, którą będziemy mogli oglądać w telewizji w jesiennej ramówce. Będzie to już 12. edycja reality show, a na widzów czekać będą spore zmiany. Po raz pierwszy w historii modowego programu, jego emisja będzie odbywać się nie na tygodniu, lecz w soboty, a dodatkowo zmieni się również godzina premierowych odcinków. Nowych uczestników Top Model na specjalnych castingach wybierali jak zawsze jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Za kulisami programu jak zawsze stanął Michał Piróg.

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Top Model 2023 - TRANSMISJA, GODZINA

Kiedy będzie Top Model 2023 w telewizji? To żadna tajemnica. Premierowe odcinki 12. edycji Top Model wystartowały w sobotę 2 września na antenie TVN. Nowe odcinki programu będzie można zatem oglądać co tydzień w soboty o godzinie 20:00. Powtórki jak zawsze będą transmitowane w niedzielę o godzinie 12:05 w TVN oraz o godz. 22:50 na antenie TVN Style. Oprócz tego widzowie będą mieli dostęp do odcinków także na Playerze.

Top Model 2023 - UCZESTNICY

Kto jest wśród uczestników Top Model 2023? Kto wszedł do domu modelek, dowiedzieliśmy się z pierwszych premierowych odcinków, czyli z castingów gdzie kandydaci i kandydatki musieli zaprezentować się przed jurorami. Jak zawsze mieli do przejścia krótki wybieg w stroju codziennym, jak i w bikini, a także zapozowanie przed obiektywem aparatu i nie tylko!

ZOBACZ TAKŻE: Blanka reprezentowała Polskę na Eurowizji 2023. Wcześniej pozowała na jednorożcu w Top Model!

Wszyscy zwycięzcy Top Model

Za nami 11. edycji Top Model. Program wygrali kolejno: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osi Ugonoh, Radek Pestka, Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk, Dawid Woskanian, Mikołaj Śmieszek, Dominika Wysocka i Klaudia Nieścior. Kto będzie następny i dołączy do tego zacnego grona? Tego dowiemy się oglądając najnowszy, 12. sezon Top Model Polska.

Sonda
Oglądasz "Top Model"?